GWIAZDY

Doda dostała pracę w RMF. Poprowadzi tam TELEFON ZAUFANIA?!

W ostatnim czasie Dorota Rabczewska stała się bohaterką dwóch programów telewizyjnych stacji Polsat, a teraz przyszła pora na radio.

Gwiazda właśnie poinformowała, że rusza z nowym programem na antenie stacji RMF FM. Czy to będzie nowy telefon zaufania?

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Bardzo często muzycy prowadzą własne programy w stacjach radiowych. Zwykle jednak polegają one na prezentowaniu swoich ulubionych utworów, własnej muzyki czy też przybliżaniu tematyki swojej pracy.

 

Tymczasem Doda postanowiła się podzielić swoim doświadczeniem życiowym i uruchamia program poradniczy. Będzie nosił nazwę DODAPHONE.

 

Zaczynam mój nowy program, moją audycję DODAPHONE w RMF FM. Na czym polega? Na tym, że możecie się zgłaszać, w komentarzach na przykład, dzwonić do mnie, dzielić się swoimi problemami na temat wszystkiego.

Znam sposób wyjścia z każdej sytuacji.

– zapewniała.

 

A pod tą informacją już pojawiły się pierwsze pytania i tematy na rozmowę z Dodą, na przykład.

 

Chętnie odbiorę telefon od Dody. W końcu od monarchii należy odbierać połączenia. A o czym chciałabym porozmawiać? Otóż jak sprawić, aby mimo kolejnych wiosen, dusza była pełna wigoru, czyli po prostu jaki sposób myślenia obrać, aby mieć tyle energii.

 

Jak radzić sobie z nadmierną złością gdy żyje w ciągłym stresie i nie mam odpoczynku..

 

Z Królową chciałbym porozmawiać na temat samoakceptacji i pewności siebie ❤️ Jest w tym temacie absolutnym autorytetem a mnie te braki niszczą życie. Chętnie zapytam Ją osobiście o Jej patenty i porady oraz czy ma dla swoich fanów jakąś receptę ❤️

 

Program Dody w RMF FM rusza już 30 grudnia 2023 r.

Edyta Górniak z Zenkiem Martyniukiem. Zaskakujący komentarz piosenkarki!