GWIAZDY

Edyta Górniak z Zenkiem Martyniukiem. Zaskakujący komentarz piosenkarki!

W ramach amerykańskiej trasy koncertowej Edyta Górniak występuje razem z Zenkiem Martyniukiem.

I choć wielu mogłoby sądzić, że gwiazda nie przepada za disco-polo, to Edyta Górniak zamieściła zaskakujący komentarz!

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Górniak i Martyniuk z gronem innych artystów, występują na amerykańskich koncertach kolęd. Trasa nosi nazwę „Wielkie kolędowanie w USA”.

W ramach tournee, Polacy śpiewali już w Chicago, a teraz przed nimi Nowy Jork, Newark i Passaic.

 

Organizatorzy informują:

 

Te koncerty upłyną pod znakiem najpiękniejszych kolęd w wykonaniu plejady polskich gwiazd. Już w grudniu w kilku miastach USA odbędzie się „Wielkie kolędowanie” podczas którego wystąpią: Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Akcent, Ania Rusowicz, Grzegorz Hyży, Marien, Alicja Węgorzewska, Pamela Stone, Classic, Kaeyra! Imprezę poprowadzi Katarzyna Cichopek.

 

Julia Wieniawa w duecie z Ralphem Kamińskim. Zobacz!

 

Jednak spośród tak szerokiego grona artystów, Edyta Górniak na swoim profilu zamieściła zdjęcie właśnie z Zenkiem Martyniukiem oraz z Robertem Klatt z discopolowego zespołu Classic. Swoją fotografię z muzykami disco-polo podpisała:

 

Uwielbiam w ludziach serdeczność, czystość i normalność. Mimo ogromnego zmęczenia jestem bardzo szczęśliwa, że podjęłam się trasy koncertowej w gronie tak wspaniałych ludzi ❤️ @zenek_martyniuk_offical @robert_klatt

 

Dziękujemy Kochani za nadzwyczajne piękne spotkania muzyczne i gościnę w parafiach pięknego Chicago

 

Lecimy już dalej, do Nowego York’u

 

Część fanów piosenkarki była zaskoczona tym, że Górniak ceni sobie muzyków z nurtu disco-polo. Jednak to nie pierwszy raz, gdy gwiazda to robi. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu Edyta weszła na scenę podczas występu Zenka i razem z nim zaczęła tańczyć. Najwyraźniej gwiazda lubi dico-polo, ceni sobie jej prostotę i pogodę.