GWIAZDY

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na relaks. Nie każdy może sobie na to pozwolić!

Weronika Rosati to aktorka znana z „M jak miłość” i „Zawsze Warto”. Zgrała też w filmie „Śniegu już nigdy nie będzie”, który był prezentowany podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

W życiu prywatnym Weronika wiele przeżyła. Jej związek z Robertem Śmiegielskim okazał się całkowitą porażką – mężczyzna stosował przemoc. Finalnie para rozstała się w 2018 roku, a córeczka Elizabeth Valentina (ur. 11 grudnia 2017) jest pod opieką Rosati.

 

Stresy związane ze sprawami osobistymi a także sytuacja na świecie doprowadziły do złego stanu zdrowia aktorki. W czerwcu 2020 r. pokazała, że jest podłączona do kroplówki.

 

Tak to jest, kiedy ma się stres i organizm odmawia współpracy z wykończenia. Boję się panicznie igieł, ale kroplówka okazała się niezbędna. – napisała wtedy Weronika.

 

To dlatego tak ważna jest umiejętność relaksu i wyciszenia. Jak pisze aktorka:

 

Sa teraz tak ciężkie czasy i każdego z nas dotknęły skutki pandemii, dlatego trzeba sobie znaleźć zajęcia, które pomagaja w przetrwaniu, ale również rozwijaja.

 

Weronika z córeczką – https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Rosati podzieliła się swoim nowym sposobem na odzyskanie energii:

 

Jak wiecie, lubie spędzać bardzo dużo czasu na powietrzu i uwielbiam plaże. W ten weekend odkryłam nowa świetna metode na odcięcie się od problemów – tzw „Sound bath” na plaży. To jest grupowa medytacja przy muzyce o zachodzie słońca. Po godzinie zajęć byłam nie tylko zrelaksowana, ale też wypoczęta i pełna spokoju, ale też energii. Super sprawa! Mnie wzięły przyjaciółki, a ja wzięłam Ele, kocyki i moją butelkę wielokrotnego użytku – bo, jak zawsze, ważne jest pamiętać o regularnym nawodnieniu😉

 

Metoda Weroniki Rosati na pewno jest fantastyczna. Szkoda tylko, że nie każdy może sobie na to pozwolić. W końcu nie wszyscy mieszkamy nad oceanem 🙂

 

>>>Szokująca deklaracja Bohosiewicz. Swojej córce zrobiłaby coś strasznego!

 

View this post on Instagram

Kochani! Sa teraz tak ciężkie czasy i każdego z nas dotknęły skutki pandemii, dlatego trzeba sobie znaleźć zajęcia, które pomagaja w przetrwaniu, ale również rozwijaja. Jak wiecie, lubie spędzać bardzo dużo czasu na powietrzu i uwielbiam plaże. W ten weekend odkryłam nowa świetna metode na odcięcie się od problemów – tzw "Sound bath" na plaży. To jest grupowa medytacja przy muzyce o zachodzie słońca. Po godzinie zajęć byłam nie tylko zrelaksowana, ale też wypoczęta i pełna spokoju, ale też energii. Super sprawa! Mnie wzięły przyjaciółki, a ja wzięłam Ele, kocyki i moją butelkę wielokrotnego użytku – bo, jak zawsze, ważne jest pamiętać o regularnym nawodnieniu😉 #zacznijodwody #bezlaniawody #polskabutelkafiltrująca #butelkafiltrujaca #dafi #wspierampolskiemarki @dafi_polska

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on