GWIAZDY

Doda prosi fanów o pomoc. Ma tylko jedno…!

W nowym roku Doda postanowiła zmienić wiele spraw w swoim życiu.

Jedną z nich jest zmiana nazwiska, po rozwodzie z Emilem Stępniem w listopadzie 2021 r. Jak przyznaje Doda, miniony rok był dla niej bardzo trudny:

 

Byłam na dnie ,byłam w piekle ,byłam po drugiej stronie , i najgorsze … NIE BYŁAM SOBĄ. Może Was to zdziwi ale jestem wdzięczna za każdą tamtą sekundę.

 

doda samobójstwo
https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Jednak dał pozytywny efekt, bo teraz gwiazda postanowiła się nie „rozdrabiać” oraz cieszyć każdą chwilą. Trudny rok nauczyły Dodę:

 

…doceniać,dbać ,cieszyć się pielęgnować i chronić małe ,drobne rzeczy dnia codziennego. Przestać gonić za wielkimi celami ,lekceważąc małe. I najgorsze odkładać siebie i życie na potem. biegnąc Od wielkiego

 

Piosenkarka przyznała też, że ma tylko jedno imię i teraz, chciałaby sobie wybrać drugie. Poprosiła więc fanów o pomoc:

 

Proszę Was o pomoc w wyborze drugiego imienia ( nie mam go),a chce go intuicyjnie TERAZ dodać!Imię,które podkreśli moją energię,charyzmę,moc,sercei przyciągnie do mnie ludzi z sercem ( imie nie po babci ani po mamie-to ma być coś unikatowego! 😉💜

 

W propozycjach królowała Wiktoria (bądź Victoria), ale fani mieli też inne pomysły. Na przykład Diana, Rita, Amelia, Gloria czy Estera.

Ciekawe, czy Doda zdecyduje się na którąś z tym propozycji?

 

>>>Michał Szpak z ręką na kroczu! Tak promuje swoją piosenkę! (FOTO)