BIZNES&POLITYKA

„Czapka która pomaga”. Biedronka włącza się do WOŚP.

W tym roku finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Jednak jak co roku, wiele inicjatyw związanych z tym wydarzeniem, rozpoczyna się znacznie wcześniej.

W tym roku w ramach współpracy z WOŚP, w sieci Biedronka można kupić czapki dedykowane temu projektowi. W ofercie pojawiły się czapki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „To czapka, która pomaga!”

 

fot. youtube/Biedronka

 

Kolorowe czapki z serduszkiem WOŚP dostępne są w Biedronkach od 10 stycznia 2022 r. do wyczerpania zapasów. Cena za jedną sztukę to tylko 9,99 zł. Jak powiedział Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci:

 

Postawiliśmy sobie za cel zaproponowanie naszym klientom jak najbardziej przystępnej ceny, aby każdy, bez względu na zasobność portfela, mógł się włączyć w dzieło pomagania. Mamy nadzieję, że kolorowe, biedronkowe czapki z serduszkiem WOŚP będą noszone tak samo chętnie, jak serduszka przyklejone do kurtek przez wszystkich, którzy identyfikują się z tą szczytną ideą*

 

Cały przychód ze sprzedaży czapek ma wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ofercie Biedronki dostępne są też kubki termiczne, kubki ceramiczne, kominy, koszulki, torby bawełniane, skarpetki i smycze z logiem WOŚP.

 

 

*cyt. portalspozywczy.pl