ZDROWIE&URODA

Burmistrz Bytomia Odrzańskiego wszedł do Odry w garniturze! (VIDEO)

Jacek Sauter Burmistrz Bytomia Odrzańskiego zachował się w bardzo nietypowy sposób, bo 13 stycznia 2022 roku wszedł do Odry w Garniturze.

Burmistrz Bytomia Odrzańskiego na opublikowanym na Facebooku filmie pokazał, jak idzie przez miasto. Dochodzi do brzegu rzeki, zdejmuje płaszcz i w eleganckim garniturze wchodzi do lodowatej wody (nagranie poniżej).

Dlaczego to zrobił? Czyżby miała to być nowa forma morsowania?

 

https://www.facebook.com/gminaBO

 

Jacek Sauter zdecydował się na takie zachowanie po to, by po wyjściu z wody wystąpić z bardzo ważnym apelem. Burmistrz Bytomia Odrzańskiego chciał zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy na chorą dziewczynkę. Przemarznięty Burmistrz powiedział:

 

Mimo że dzisiaj trzynasty, przeżyłem. Z tego miejsca chcę bardzo mocno zaapelować, prosić, błagać was wszystkich o pomoc dla Mai. Ratujmy serce naszego najukochańszego dziecka!

 

Chodzi o pomoc dla 2-letniej Mai Michockiej z Bytomia Odrzańskiego, której – według szacunków lekarzy – pozostał miesiąc życia. Dziewczynka potrzebuje specyficznej operacji serca. Zabieg może być wykonany w Bostonie i kosztuje 2 miliony złotych.

 

https://www.siepomaga.pl/maja-michocka

 

Z potrzebnej kwoty zebrano jak do tej pory niemal 1,4 miliona złotych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki i wpłat nawet drobnych kwot – wystarczy wpłata 10 czy 20 zł. – każda jest ważna.

Link do zbiórki TUTAJ