CELEBRYCI

Syn Doroty Szelągowskiej obchodzi 20 urodziny. Dzień wcześniej dowiedział się czegoś szokującego!

Dorota Szelągowska (41 l.) to prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz, znana z programu „Totalne remonty Szelągowskiej” w TVN.

Córka Katarzyny Grocholi raczej nie miała szczęścia w miłości, bo za mąż wychodziła już trzy razy. Pierwszy ślub Dorota Szelągowska wzięła z Pawełem Hartlieb i to właśnie z nim ma syna – Antoniego. Drugim mężem prezenterki był Adam Sztaba, trzecim Michał Wawro, z którym ma córkę Wandę. Z ostatnim mężem rozwiodła się w 2021 r.

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

23 października 2021 r. swoje 20 urodziny świętował Antoni Sztaba (nazwisko nosi po drugim mężu Szelągowskiej). Z tej okazji na profilu Doroty pojawił się okolicznościowy wpis, w którym czytamy, że jest bardzo dumna ze swojego syna:

 

Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz ❤️ #mama #takiegopięknegosynaurodziłam #jubilat

 

 

Jednak dzień wcześniej Antonii Sztaba dowiedział się czegoś szokującego. Jego mama opowiedziała mu o okolicznościach jego narodzin. Widać, że te rewelacje zrobiły na Antku wrażenie, bo opublikował wpis na swoim profilu. Jak się okazuje malutki Antek cudem przeżył:

 

wczoraj, jeszcze jako nastolatek, usłyszałem od własnej rodzicielki (cudownej), że podczas mojej operacji pojawiania się na świecie zaczął pisać się krótkometrażowy scenariusz którego zakończeniem miało być moje własne nieprzeżycie

scenariusz finalnie nie przeszedł – jednak udało się przeżyć(🥳)

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

Z tego powodu syn Doroty Szelągowskiej złożył wszystkim takie życzenia:

 

DLATEGO WSZYSTKIM CHCIAŁBYM ŻYCZYĆ JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI WSZELAKICH PRZEŻYĆ
I DYSTANSU, ŻEBY TO ŻYCIE NIE BYŁO PRZEŻYCIEM A PRZE ŻYCIEM
i sobie też

– napisał.

 

>>>Edyta Górniak o swojej tajemnicy: „był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący”