GWIAZDY

Tragiczna wiadomość! Nie żyje aktor z serialu „Barwy Szczęścia”!

„Barwy Szczęścia” to serial emitowany na antenie TVP2 od 2007 roku. Film ma rzeszę wiernych widzów i podobnie aktorzy, którzy w nim występują – są jednymi z najbardziej lubianych i popularnych.

Dziś jednak fanów filmu spotkała wielka tragedia – aktor z serialu „Barwy Szczęścia”, związany z tym projektem od samego początku jego powstania.

 

https://www.facebook.com/barwyszczescia

 

W serialu grał rolę Stefana Górki – znanego ze spokojnego sposobu bycia i specyficznego poczucia humoru. Chodzi o Krzysztofa Kiersznowskiego.

Przyjaciele i znajomi nie mogli uwierzyć, że informacja o jego śmierci jest prawdziwa. Jednak na kolejnych profilach pojawiają się pożegnalne wpisy.

 

https://www.facebook.com/tadeusz.chudecki

 

Żegnaj KRZYSIU, będzie Cię bardzo brakować!💔

– napisał Tadeusz Chudecki.

 

 

Tomek Mędrzak z Kolegami z teatru tm tak pożegnał kolegę i przyjaciela:

 

Kochany Krzysiu,
nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota.

 

 

Informacja o śmierci aktora pojawiła się też na instagramowym profilu „Barw Szczęścia”.

 

 

Krzysztof Kiersznowski urodził się 26 listopada 1950 roku. Oglądać go mogliśmy w filmach „Vabank”, „Wakacje z Madonną”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Cześć Tereska”, a także w serialach: „Samo życie”, „Barwy szczęścia” i „Blondynka”.

 

Jaka była przyczyna śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego? Aktor w 2020 roku przeszedł zabieg udrożnienia żył. Później pojawiły się różne komplikacje, a także skoki ciśnienia. I jak pisało „Twoje Imperium”, lekarze nie potrafili postawić trafnej diagnozy.

Krzysztof Kiersznowski miał 70 lat.