CELEBRYCI

Drag Queen jurorem w programie Polsatu! Oceniać będzie…

8 października w Polsacie pojawi się nowy program pt. „Beauty Express. Mistrzynie makijażu”.

Na etapie przygotowań do show, tak zachęcano potencjalnych uczestników:

 

Jesteś fanką lub fanem szalonego makijażu? Uważasz, że robisz to najlepiej na świecie? Weź udział w castingu do pierwszego w Polsce programu telewizyjnego o tematyce makijażu! Nieważne, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą – a może influencerem? Ważne, że chcesz sprawdzić swoje umiejętności w różnych sytuacjach tematycznych*

 

Na czym polegać ma program „Beauty Express. Mistrzynie makijażu” i jakie zadania będą do wykonania?

 

Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach uwzględniających: zakupy kosmetyków oraz wykonanie makijażu i fryzury na zadany temat. Zostaną też ocenieni przez jury.

 

Prowadzącą program została Aleksandra Szwed, która w tej roli wypadła bardzo stylowo i elegancko. Jednak skład jurorów jest zastanawiający.

Pierwsza osoba to Ewa Gil – makijażystka takich programów jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Taniec z Gwiazdami”. Jeśli chodzi o dwie kolejne osoby, to widać, że Polsat postawił na osobliwości, bo drugą jurorką jest modelka i celebrytka – wytatuowana i wykolczykowana Monika Miller. Trzecim jurorem jest Drag Queen – Lucas Adelon Rembas.

 

Drag Queen to mężczyźni przebrani i ucharakteryzowani na kobiety. Tego typu przebieranki i występy często utożsamiane są ze środowiskami homoseksualistów lub transseksualistów. Tym samym dziwi promowanie tego typu trendów przez stację Polsat.

 

Sam Lucas Adelon Rembas jest bardzo zadowolony z udziału w „Beauty Express. Mistrzynie makijażu”:

 

Cieszę się, że będąc Drag Queen mogę brać udział w takim programie. Jestem dumny, że mimo iż w moim życiu ostatnio nie było kolorowo dałem radę i właśnie dzięki takim projektom czuję, że żyję i że warto robić to, co się kocha. ❤

 

Zobacz też: Łukasz Nowicki o pracy Kasi Cichopek w PnŚ. Ale ją podsumował!

 

 

 

cyt. tvpolsat.info