ZDROWIE&URODA

Jennifer Aniston nie wygląda na 51 lat. Na skórę stosuj te 3 tricki!

Jennifer Aniston popularność zyskała dzięki roli Rachel Green w sitcomie „Przyjaciele”. Zagrała także w takich filmach jak „Bruce Wszechmogący”, „Marley i Ja”, „Kobiety pragną bardziej” czy „Sztuka zrywania”.

Obecnie Jennifer Aniston ma 51 lat (urodziła się w 1969 roku), a mimo wieku może pochwalić się piękną z cerą. Z pewnością przyczyniają się do tego liczne zabiegi upiększające, ale też codzienna pielęgnacja. Aktorka stosuje te trzy tricki.

 

1/ Masaż

Podczas nakładania kremu, czy innego kosmetyku trzeba masować skórę. Czyli nie tylko położyć krem lub serum i go wsmarować, ale raczej wmasować. Używa się tu techniki podobnej do wyrabiania ciasta. Dzięki temu rozgrzewamy, pobudzamy krążenie skóry i wchłanianie substancji aktywnych.

 

2/ Pamiętaj o dekolcie

Pielęgnacja dekoltu to nie tylko obszar, który mamy pod samą szyją. Kremy, maseczki czy masaże powinniśmy stosować już od linii sutków, poprzez, piersi, dekolt i szyję aż do linii włosów.

Na dekolt i szuję stosujemy te same kosmetyki, co na twarz.

 

3/ Jak gąbka

Naszą skórę powinniśmy traktować, jak gąbkę, która ma wchłonąć odpowiednie kosmetyki i substancje. Tonik czy krem możemy nakładać poprzez delikatne naciskanie skóry na zasadzie: przyciśnij – puść.

Stosowanie takiej techniki sprawi, że twarz będzie odżywiona i rozświetlona.

 

Zobacz też: Jak wyglądać świetnie bez makijażu? Poznaj 8 prostych wskazówek!

 

na post. elle