GWIAZDY

Dzień wcześniej Rafał Mroczek bawił w luksusowym hotelu. Potem wylądował TAM!

Rafał Mroczek to aktor znany przede wszystkim z roli Pawła Zduńskiego w „M jak miłość”. W tym serialu gra już od 2000 roku.

Aktor jest singlem, a ze związku z Anetą Piotrowską (parą byli w latach 2006-2019) ma córkę Zofię (ur. 2016). Tak więc planując swoje wakacje, Rafał Mroczek ma sporo swobody. Wybrał jednak mało popularną formę „wypoczynku”.

 

Jeszcze kilka dni temu aktor razem z bratem bliźniakiem oraz Edytą Herbuś, Anną Gzyrą i Kamilą Polak, przebywał w luksusowym hotelu Binkowski w Kielcach. Jak twierdziła Edyta, trwały tam próby do spektaklu, jednak w sieci pojawiły się zdjęcia z drinkami z tamtejszych basenów Tropikalnych.

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

Zaraz potem na profili Rafała Mroczka pojawiła się zaskakująca informacja. Otóż aktor z „M jak miłość” wylądował na pielgrzymce do Częstochowy!

 

W drodze, 24 WAPM [przyp. red. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna] . #wapm #wdrodze #pielgrzym

 

Ta informacja jest o tyle interesująca, że większość znanych osób nie „manifestuje” swojej wiary, bo nie zawsze jest to pozytywnie przyjmowane. Jak jednak widać Rafał postanowił podzielić się z fanami informacją o pielgrzymce.

 

Ciekawe w jakiej intencji pielgrzymuje?

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/