CELEBRYCI

Dziennikarka odwiedziła Rutkowskich. Szok, o co zapytała Juniora!

W połowie maja 2024 r. w rodzinie Rutkowskich miały miejsce dwa ważne wydarzenia, które odbyły się tego samego dnia.

Pierwszym było odnowienie przysięgi małżeńskiej Krzysztofa Rutkowskiego i Mai, a drugim komunia Krzysia Rutkowskiego. Z tej okazji dziennikarka magazynu Party odwiedziła Rutkowskich i rozmawiała z nimi na temat obydwu wydarzeń.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=3BtkObhwv8g

 

Zarówno w medialnym przekazie na temat ślubu i komunii, jak i filmie, który Maja Rutkowski zamieściła w sieci, przeważa wątek materialistyczny. Cały przekaz koncentruje się na wystawności przyjęcia oraz tym, że Krzyś w prezencie dostał dwa samochody.

 

Dziennikarka Party miała okazję pogłębić temat i porozmawiać o bardziej duchowej stronie tych wydarzeń, jednak tego nie zrobiła.

 

Szokujące pytanie do dziecka!

Rozmawiała za to z Juniorem o jego życiu i relacjach z rodzicami. Niestety pani Urszula Grabowska wykazała się brakiem wyczucia i 10-letniemu Krzysiowi zadała niekomfortowe pytanie, bo dotyczące wyboru między mamą a tatą:

Rozumiem, że tata jest najważniejszy, ale mama też jest ważna?

– zapytała.

 

Junior jednak uniknął odpowiedzi. Jednocześnie z dalszej części rozmowy wyłania się obraz chłopca, który nie ma przyjaciół wśród swoich rówieśników („mam kolegów z poza szkoły”) i pojawiają się też opowieści, że 10-latek śpi ze swoją przyrodnią siostrą Kają.

Wygląda na to, że chłopiec więcej przebywa z dorosłymi i jest wciągany w bardzo poważne sprawy prowadzone przez rodziców. Jednocześnie zaś wydaje się być zagubiony w środowisku rówieśniczym. Co więcej, wywiad prowadzony w tym kierunku może się dla chłopca okazać krzywdzący, bo ujawnia sporo z jego prywatności.

 

Pokazała zdjęcie z komunii. Chamski komentarz pod zdjęciem Dominiki Chorosińskiej!

 

Junior jest zagubiony?

Również internauci zwrócili uwagę na niepokojące zachowanie Krzysia:

 

To dziecko jest zagubione

 

Ta kobieta [Maja Rutkowski – przyp. red.] jest podobno psychologiem.
A ten mlody czlowiek chociaz jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy, jest dzieckiem bez dziecinstwa.
Wszyscy w tej rodzinie nie maja innego tematu jak pieniadze.

 

Bardzo smutny film , nic wartościowego jak dla mnie.Nieszczęśliwi ludzie,dzieecko dziwne, życzę im wszystkiego dobrego.

 

Mówiąc wprost mały nie ma żadnych kolegów, wiadomo czemu poza tym przebywa tylko z rodzicami, szczerze czarno to widzę dla jego psychy

– komentowali.

 

Całe nagranie poniżej.