GWIAZDY

Ale oryginalnie! Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty!

Sara James (ur. 2008) muzycznie wydaje się być bardzo dojrzała, a przecież chodzi jeszcze do podstawówki.

I tak nastolatka właśnie zdaje egzamin ósmoklasisty, a na egzaminy z matematyki ubrała się bardzo oryginalnie!

 

 

Do egzaminu ósmoklasisty przystępują wszyscy uczniowie VIII klas i co ciekawe, tego egzaminu nie można nie zdać. Uczeń bowiem otrzymuje wynik procentowy swojego testu oraz wynik centylowy.

W ramach egzaminu ósmoklasisty pierwszego dnia pisze się egzamin z języka polskiego, drugiego dnia – z matematyki, a trzeciego – z języka obcego (do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski).

 

Sara James egzamin ósmoklasisty

Sara James zamieściła video z tego, jak jedzie z mamą na egzamin z matematyki (zdjęcia poniżej). Uwagę zwraca stylizacja nastoletniej gwiazdy. Sara bowiem bynajmniej nie założyła białej bluzki i czarnej bądź granatowej spódnicy.

Miała za to na sobie bluzkę (bądź sukienkę) w biało czerwoną krateczkę, z dużym, kwadratowym dekoltem. Z tego samego materiału wykonano kokardę, którą Sara miała we włosach. Do tego założyła ozdobę na szyję oraz długie, białe rękawiczki bez palców.

 

Przypomnijmy, że rok temu Roksana Węgiel zdawała maturę. Wówczas jej strój będący wariacją na temat szkolnych strojów, wywołał sporo zamieszania. Ciekawe zatem, jak eksperci od etykiety czy styliści oceniliby strój Sary na egzamin?

 

 

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/