CELEBRYCI

Edyta Herbuś sprzedaje świeczki. Cena zwala z nóg!

Edyta Herbuś (39 l.) to urodzona w Kielcach tancerka i aktorka. Trzy razy została Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwa razy zdobyła Puchar Polski Formacji Tanecznych.

Obecnie Edytę Herbuś bardziej kojarzymy z telewizją, a konkretnie serialem „Pierwsza Miłość”. Edyta jest także bardzo aktywna w social mediach, gdzie na instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób.

 

Aktorka i tancerka postanowiła więc ten kapitał przekuć w pieniądz. Podobnie robią inne gwiazdy, na przykład Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka czy Marieta Żukowska mają marki biżuteryjne, a Julia Wieniawa firmuje kosmetyki do makijażu.

 

Edyta Herbuś jest bardziej oryginalna, bo postawiła na świece zapachowe. Jak pisze na stronie nowej marki Her by Love zachęca do większej uważności i wsłuchania się w swoje ciało i potrzeby:

 

Myśląc z czułością o nas wszystkich, obserwując przyjaciół i bliskich, czytając wiadomości z pytaniami od was, mam wrażenie, że szczególnie dziś, w tej wymagającej rzeczywistości, potrzebne nam wsparcie w odnajdywaniu harmonii.

(…) Szukałam pomysłu na stworzenie jakiegoś impulsu do zatrzymania się w codziennym pędzie i skierowanie uwagi do wewnątrz. Tak narodziła się marka Her by LOVE, a wraz z nią powstały dwie naturalne świece sojowe z autorską mieszanką olejków eterycznych.

 

świece od Edyty Herbuś -https://www.instagram.com/her_by_love/

 

Edyta Herbuś oferuje na razie dwa rodzaje świec – pobudzająca WENA i relaksująca AURA. To z pewnością dobry pomysł, by znaleźć chwilę dla siebie, zapalić aromatyczną świecę i się relaksować.

Jednak cena świeczek zwala z nóg. Za jedną sztukę zapłacimy 88 złotych. Tak więc tanio nie jest. Mimo to, życzymy Edycie powodzenia w nowym biznesie 🙂

 

>>>Skandal w Reserved? Dziennikarka „Gościa Niedzielnego” oburzona świąteczną ofertą!