GWIAZDY

Fragmenty filmu „Dziewczyny z Dubaju” w nowej piosence Dody. Fani mocno podzieleni!

Po półtorej roku przerwy muzycznej Doda wróciła z nowym utworem.

Piosenka Dody nosi tytuł „Don’t wanna hide” i promuje film, którego wokalistka jest też producentką pt. „Dziewczyny z Dubaju”.

O teledysku do piosenki Doda powiedziała ironicznie, że jest skromny i z klasą [zobacz tutaj], bo o skromności nie ma tu mowy, a i klasa jest dyskusyjna.

 

Doda w teledysku – https://www.tiktok.com/@doda

 

W teledysku do „Don’t wanna hide” (nagranie poniżej) pokazano kilka ujęć z filmu, mamy więc przedsmak produkcji „Dziewczyny z Dubaju”:

 

„Don’t wanna hide” opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić.

– napisała wokalistka.

 

scena z filmu „Dziewczyny z Dubaju” – screen/youtube TheDodaTV

 

Jednak sama piosenka Dody mocno podzieliła fanów. Jedni zarzucali kiepski angielski i słaby taniec. Nie podobał się także styl utworu, rzekomo archaiczny. Inni zachwycali się zarówno utworem, jak i wykonaniem.

 

Dla mnie Doda kiepsko wypadła śpiewając po angielsku. Szału wokalnego nie ma i teledysk lipa.

 

Nie no szok total, pierwszy raz słychać Dody prawdziwy gleboki i gruby glos, o ktorym nieczęsto mówiła Ela Zapendowska! Super <3 czekamy na film 🙂

 

Po pierwszym przesłuchaniu, mało nie puściłem pawia, straszna wydawała mi się ta maniera no i to soft porno, które było modne 20 lat temu. Jednak po kilku przesłuchaniach stwierdzam, że numer nie jest taki zły i wpada w ucho.

– czytamy w opiniach na Youtube.

 

scena z filmu „Dziewczyny z Dubaju” – screen/youtube TheDodaTV

 

I z tym ostatnim zdaniem możemy się zgodzić. Piosenka „Don’t wanna hide” wpada w ucho po kilkukrotnym przesłuchaniu. Prognozujemy zatem, że będzie hit! 🙂