GWIAZDY

Gwiazda „Na dobre i na złe” na bardzo odważnym zdjęciu! (FOTO)

Aleksandra Hamkało od 2016 roku jako Julia Burska gra w „Na dobre i na złe”.

Ponadto Olę Hamkało mogliśmy oglądać w takich filmach jak „Sala samobójców”, „Disco polo”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”.

 

Na planie serialu „Na dobre i na złe” – https://www.instagram.com/olahamkalo/

 

Prywatnie aktorka jest żoną żoną Filipa Kalinowskiego i mamą Jagny (ur. 2016). Obecnie spodziewa się drugiego dziecka. Aleksandra Hamkało właśnie zaprezentowała bardzo odważne, ciążowe zdjęcie. Okazją do jego publikacji były emocje przeżywane w trakcie ciąży:

 

…to było jakiś miesiąc temu, a ja jestem tutaj szczęśliwą, zaopiekowaną mamą (wszystko wskazuje na to, że) całkiem zdrowego dziecka. Dobrze pamiętam, jak jeszcze chwilę wcześniej, czekając na wyniki pierwszego USG pisałam w głowie rozmaite scenariusze. (…)

Nie raz zaczynałam gadkę do mojego męża „a co jeśli…” i natykałam się na szybkie „JEŚLI, to się będziemy wtedy zastanawiać. Zrób to USG najpierw” i sama siebie ochrzaniałam w głowie, bo przecież dobrze wiem jak posycającym emocje stanem jest bycie w ciąży.

 

Dalej aktorka nawiązuje do protestów związanych z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego i wyraża swoje poparcie dla strajkujących:

 

I kiedy pani doktor w czasie USG powiedziała „piękny człowiek. No! Takie badania to ja lubię” pożegnałam z ulgą to nie dające wytchnienia widmo wyboru. No właśnie. WYBORU. Nie WYROKU. Resztę wiecie sami. (…)
Siedzę w domu, nafaszerowana antybiotykiem (na dobrym USG niestety nie kończą się ciążowe zmartwienia), w zaawansowanej ciąży i boli mnie serce, że nie mogę z Wami protestować. Dlatego dziękuję! Dziękuję Wam za niezłomną wytrwałość.

 

Jak sądzicie, czy temu wpisowi powinno towarzyszyć tak intymne zdjęcie?

 

>>>Aktorka Karolina Micuła pokazała piersi na Strajku Kobiet! (Foto, Video)

 

Ola Hamkało w ciąży – https://www.instagram.com/olahamkalo/