GWIAZDY

Hejt na Cichopek i Kurzajewskiego. Jest komentarz redakcji „Pytania na Śniadanie”!

Pod koniec sierpnia z „Pytania na Śniadanie” z dnia na dzień została zwolniona Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy.

Ich miejsce zajęli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Pojawienie się nowej pary wywołało wiele negatywnych komentarzy. Być może nie dotyczyły one nawet nowych prowadzących, co samego sposobu zakończenia współpracy z Tamarą i Robertem.

Jednak serwis Plotek poszedł o krok dalej i opublikował wypowiedź „informatora” z PnŚ:

 

Cała ekipa była bardzo zaskoczona tym wyborem i, mówiąc delikatnie, nie było to pozytywne zdziwienie. Program przechodzi teraz przez trudny okres. Wszyscy liczyli, że zespół zasili ktoś doświadczony i z dziennikarską renomą, a nie aktorka, która w swojej telewizyjnej karierze położyła chyba każdy możliwy program, jaki dostała do prowadzenia. To nic personalnego, historia pokazała po prostu, że takie eksperymenty nigdy nie kończą się dobrze. Niektórzy żartują, że co by się nie działo, Kasia i tak będzie się uśmiechać – podaje serwis.

 

Do sprawy odniosła się redakcja „Pytania na Śniadanie”. Na oficjalnym profilu opublikowano obszerne oświadczenie. Jego treść wygląda następująco:

 

Mnożą się informacje fałszywe, zawiść kipi. Nie martwcie się o naszą nową Prowadzącą.
❤️ Kasia Katarzyna Cichopek jest bardzo lubiana, ekipa przyjęła ją serdecznie, cieszymy się, że możemy pracować razem,
❤️ Kasia jest naturalna, bardzo otwarta, życzliwa dla wszystkich, pogodna, nie nadęta, koncentruje się na pracy, a nie na sobie,
❤️ Maciek Maciej Kurzajewski tryska dobrą energią, jest profesjonalistą i jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce, ma swój dorobek i klasę,
❤️ Wyniki dwóch pierwszych wspólnych programów Kasi i Maćka mogą nieco niepokoić naszą Konkurencję, którą szanujemy, serdecznie pozdrawiamy i chcemy konkurować z klasą i kulturą – tacy jesteśmy,
❤️ Oboje – Kasia i Maciek są pełni zapału, którego nie zgaszą złe języki, hejterzy i zazdrośnice.

❤️ Wszystkim Wam Kochani Widzowie – bardzo dziękujemy za ich przemiłe przyjęcie – tysiące lajków, setki dobrych wspierających komentarzy o tym świadczą – za wszystkie kłaniamy się Wam w pas, bardzo nas wzruszyły.
❤️ Obiecujemy, że nie zawiedziemy i będziemy nadal dla Was i blisko Was – do tego nas zobowiązaliście, wybierając właśnie nas – swoją najlepszą telewizją śniadaniową w Polsce, kochamy Was i zawsze będziemy ❤️❤️❤️
A gazety i portale prosimy – zmieńcie informatorów, bo ci, których podajcie za „informatorów” z redakcji czy produkcji PnŚ – na pewno nimi nie są.

 

I teraz pytanie, co jest prawdą? Doniesienia anonimowych informatorów czy oficjalny komunikat PnŚ…?

Zobacz też: Marcelina Zawadzka pozuje na motocyklu. Tymczasem w tle…!

 

View this post on Instagram

Kochani, zazwyczaj nie komentujemy, bo każdy ma prawo pisać o nas i naszych prowadzących, co chce, ale tym razem musimy. Bo cenimy tylko prawdziwe informacje, a nie wyssane z palca banialuki, które często obrażają tych, których lubimy i cenimy. Mnożą się informacje fałszywe, zawiść kipi. Nie martwcie się o naszą nową Prowadzącą. ❤️ Kasia Katarzyna Cichopek jest bardzo lubiana, ekipa przyjęła ją serdecznie, cieszymy się, że możemy pracować razem, ❤️ Kasia jest naturalna, bardzo otwarta, życzliwa dla wszystkich, pogodna, nie nadęta, koncentruje się na pracy, a nie na sobie, ❤️ Maciek Maciej Kurzajewski tryska dobrą energią, jest profesjonalistą i jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce, ma swój dorobek i klasę, ❤️ Wyniki dwóch pierwszych wspólnych programów Kasi i Maćka mogą nieco niepokoić naszą Konkurencję, którą szanujemy, serdecznie pozdrawiamy i chcemy konkurować z klasą i kulturą – tacy jesteśmy, ❤️ Oboje – Kasia i Maciek są pełni zapału, którego nie zgaszą złe języki, hejterzy i zazdrośnice. ❤️ Wszystkim Wam Kochani Widzowie – bardzo dziękujemy za ich przemiłe przyjęcie – tysiące lajków, setki dobrych wspierających komentarzy o tym świadczą – za wszystkie kłaniamy się Wam w pas, bardzo nas wzruszyły. ❤️ Obiecujemy, że nie zawiedziemy i będziemy nadal dla Was i blisko Was – do tego nas zobowiązaliście, wybierając właśnie nas – swoją najlepszą telewizją śniadaniową w Polsce, kochamy Was i zawsze będziemy ❤️❤️❤️ A gazety i portale prosimy – zmieńcie informatorów, bo ci, których podajcie za "informatorów" z redakcji czy produkcji PnŚ – na pewno nimi nie są. Wasze pełnoletnie #PnŚ WITAJCIE NA POKŁADZIE @katarzynacichopek i @maciejkurzajewski ???

A post shared by Pytanienasniadanie_TVP2 (@pytanienasniadanie) on