CELEBRYCI

Henio Majdan poszedł do przedszkola. Za czesne kupisz dobre auto!

Henio Majdan czyli najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek – Majdan w tym roku poszedł do przedszkola.

Wydarzenie to było relacjonowane przez Małgorzatę oraz Radosława Majdana. Stąd też wiadomo, że pierwszego dnia Henio Majdan do przedszkola pojechał w „obstawie” całej rodziny – mamy, taty i przyrodnich braci.

Po pierwszym dniu nadszedł kryzys i chłopczyk nie chciał zostać w przedszkolu, jednak Małgorzata Rozenek stara się sobie tłumaczyć, że chłopczyk wkrótce się przyzwyczai. Maluch może bowiem liczyć na świetną, a na pewno kosztowną opiekę!

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Jak informuje Super Express, Henryk Majdan „właśnie poszedł do przedszkola przy francuskim liceum w Warszawie.”

 

Sprawdziliśmy ceny przedszkola przy „Lycée français de Varsovie” i tak: wpisowe wynosi 1600 zł., opłata rejestracyjna przy zapisie nowego ucznia 2500 zł. a za opiekę przedszkolną od września do czerwca zapłacić trzeba łącznie 28 100 zł.

 

Co Przedszkole oferuje w tej cenie? Przede wszystkim stawia na naukę języków – polskiego, francuskiego i angielskiego. Dodatkowo w godzinach od godz.14.45 do 17.30 odbywają się zajęcia dodatkowe, między innymi plastyka, warsztaty kreatywne, ceramika, taniec, muzyczna inicjacja, skrzypce, warsztaty sensoryczne.

 

Oferta przedszkola, do którego chodzi Henio Majdan faktycznie wydaje się bogata. Ale czy zapłacilibyście 32 200 zł. za rok przedszkola…?