GWIAZDY

Ida Nowakowska o Basi Kurdej-Szatan: „życzę każdemu jak najlepiej, ale…”

Ida Nowakowska (30 l.) w Telewizji Polskiej pojawiła się całkiem niedawno bo w 2018 roku. Jednak przez ten czas, wyrosła na prawdziwą gwiazdę TVP.

Nic zatem dziwnego, że także Ida Nowakowska została poproszona o komentarz w sprawie wpisu Basi Kurdej-Szatan. Tancerka i prezenterka w swojej odpowiedzi bardzo ważyła słowa.

 

https://www.instagram.com/idavictoria/?hl=pl

 

Na początku zapewniała o swojej życzliwości i pozytywnym nastawieniu wobec ludzi, wskazała jednak, że w naszym życiu ważne są wartości oraz nasza tożsamość. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała:

 

Nie mnie to oceniać. Ja staram się zawsze myśleć o tym, za czym ja stoję. Jestem osobą, która stara się zawsze dobrze patrzeć na każdego człowieka, bo po prostu lubię ludzi. Aczkolwiek myślę, że ważne jest to, aby pamiętać, co dla nas jest najważniejsze. Dla mnie rzeczywiście ważne jest to, żeby gdzieś być taką osobą, która świadomie podchodzi do tego, czym jest moja tożsamość.

 

Następnie w bardzo dyplomatyczny sposób Ida Nowakowska zwróciła uwagę Basi Kurdej-Szatan:

 

Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobór.

 

Zapowiedziała też, że w TVP będzie wyemitowany koncert pod hasłem Murem za Polskim Mundurem:

 

Cieszę się, że jestem w takiej Telewizji, która właśnie taki koncert tworzy, bo w takim duchu byłam wychowywana i w takim duchu chcę sama wychowywać swojego synka.

– zapewniała Ida.

 

>>>Kasia Ankudowicz straciła pracę! Żali się na rozstanie w złym stylu!