BIZNES&POLITYKA

Barbara Kurdej-Szatan uderza w polski rząd! „Ku**aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!!” [DRASTYCZNE VIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan podobnie jak większość innych gwiazd, na co dzień nie wypowiada się na tematy polityczne.

Na profilu Basi Kurdej-Szatan najczęściej pojawiają się wpisy dotyczące jej pracy, scenki z życia rodzinnego czy posty reklamowe. Polityka pojawia się jedynie w wyjątkowych sytuacjach. W 2020 roku aktorka pisała o Strajku Kobiet, były też wpisy w czasie wyborów.

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Jednak w najnowszym wpisie aktorka nie przebierała w słowach. Zamieściła drastyczne video, na którym słychać płacz dzieci i kobiet, a rzecz dzieje się najprawdopodobniej na granicy polsko-białoruskiej.

 

KURWA !!!!!!!!!! Kurwaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kurwa „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kurwa !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!
Chcecie takiego rządu wciąż ?????

– pisała Barbara Kurdej-Szatan.

 

Jak się jednak okazało, fani Basi byli bardzo podzieleni. Część, podobnie jak ona, była poruszona nagraniem. Inni jednak pisali:

 

Zgłoście wszyscy w urzędzie że przyjmiecie i jesteście gotowi przyjąć nie wiem 2-3 może 5 uchodźców i po problemie. Najwięcej do powiedzenia mają ludzie mieszkający na strzeżonych osiedlach, którzy w dupie mają ich los tak naprawde, a na insta się nimi przejmują na pokaz.

 

Co chcecie falę nielegalnych migrantów i ich obozy..w Polsce

 

I bardzo dobrze, to jest granicą, są zasady ! Jakim prawem oni wchodzą do nas bez pozwolenia skoro maja prawo wejść w sposób normalny to tego nie robią.

 

Video poniżej.

 

>>>Tragedia w szczecińskiej galerii handlowej. Nie żyje 13-latka!