ZDROWIE&URODA

Przejechał 14-latkę. Myślał, że to worek z liścmi!

Szokujące zdarzenie miało miejsce pomiędzy miejscowościami Dziedzice a Włochy (gm. Namysłów). Z niewyjaśnionych przyczyn, na drodze leżała 14-latka.

W tym czasie tą boczną i nieoświetloną trasą jechał 40-letni mężczyzna, który kierował Volkswagenem. Najechał samochodem na 14-latkę i początkowo sądził, że jest to worek liści.

 

https://www.facebook.com/OSP.Domaszowice

 

Przez pewien odcinek pchał autem dziewczynę, ale zorientował się, że coś jest nie tak i wysiadł sprawdzić. Gdy kierowca zobaczył, że jest to nastolatka, natychmiast wezwał pomoc, sam także próbował udzielić jej pierwszej pomocy.

 

40-latek był trzeźwy i jak podaje Radio Opole:

 

Kierujący volkswagenem został zwolniony z policyjnego aresztu. Obecnie nie potwierdziła się wersja, jakoby miał prowadzić samochód pod wpływem narkotyków. W dalszym ciągu policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności procesowe, aby ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Między innymi został powołany biegły sądowy z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

 

Poszkodowana nastolatka jest w szpitalu w stanie ciężkim. Tymczasem w pobliskim rowie znaleziono drugą, śpiącą 14-latkę. Gdyby jej nie zauważono, mogłaby zamarznąć, ponieważ tego dnia temperatura spadła poniżej zera.

 

Policja bada, jak do tego doszło, że dwie – najprawdopodobniej nieprzytomne – dziewczynki znalazły się po zmroku na drodze.

 

>>>Szokujące odkrycie w Centrum Handlowym Marki. Znaleziono dwa ciała!