BIZNES&POLITYKA

Ilona Łepkowska żałuje, że głosowała na PO. Ale im dogadała!

Ilona Łepkowska to scenarzystka i producentka filmowa. Tworzyła najbardziej znane seriale Telewizji Polskiej takie jak „Klan” (1997–1999), „Na dobre i na złe” (1999–2002), „M jak miłość” (2000–2007), „Barwy szczęścia” (2007–2014).

Ponadto Ilona Łepkowska jest autorką scenariuszy do serii filmów „Kogel-mogel”, a także „Nigdy w życiu” czy „Nie kłam kochanie”.

Scenarzystka przyznała, że od wielu lat głosuje na Platformę Obywatelską, jednak teraz oburzona jest postawą polityków tej partii.

 

Wstyd mi, że na Was głosowałam od lat. – stwierdza gorzko Łepkowska.

 

W obszernym wpisie scenarzystka zastanawia się, gdzie teraz jest PO:

 

Gdzie jesteś Platformo Obywatelska?
Gdzie jesteście Wy, jej prominentni działacze? Podobno jesteście główną siłą opozycyjną. Więc gdzie jest Wasz głos, a przede wszystkim – gdzie jest Wasz pomysł na wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz kraj?

 

Ilona Łepkowska uważa, że obecnie jest dobry moment, by opozycja zaczęła działać.

 

Kraj płonie, Kaczyński z towarzystwem łopatą dokłada do ognia, na ulicach setki tysięcy ludzi, Żandarmeria Wojskowa i bojówki nazioli, a Wy siedzicie cichutko w mysiej dziurze.
Dlaczego nie próbujecie skonsolidować opozycji w chwili, gdy PiS-owi ostro spada poparcie? Przeciągnąć na swoją stronę Gowina? Dogadać się z PSL-em a nawet i z Czarzastym?

 

>>>Była partnerka Kamila Durczoka o Strajku Kobiet. Porównała się do znanej postaci!

 

Domyśla się też,  że politycy platformy tego nie robią z wygody i lenistwa:

 

Podejrzewam, dlaczego tego nie robicie.
Bo gdyby się to przypadkiem udało musielibyście wziąć odpowiedzialność za kraj i wziąć się wreszcie do roboty.
A Wam się po prostu nie chce zakasać rękawów i zapieprzać, żeby naprawić to wszystko, co PiS spieprzył. Tak Was te 8 lat rządów zmęczyły, że wcale nie chcecie znów mieć władzy.

 

Dalej Ilona Łepkowska stwierdza, że politykom Platformy Obywatelskiej po prostu nie chce się rządzić i brać sobie „kłopotu” na głowę.

 

Po co komu taki kłopot jak rządzenie tym popieprzonym krajem? – ironizuje scenarzystka

 

Pod wpisem Łepkowskiej pojawiły się setki komentarzy. Przewijają się w nich głosy, że diagnoza Łepkowskiej jest słuszna, a internauci ze smutkiem zgadzają się ze zdaniem scenarzystki.

 

>>>Zaatakowały Beatę Pawlikowską. Stało się to, gdy podróżniczka…

 

Cały wpis tutaj.

 

fb/Ilona Łepkowska