poślubną
BIZNES&POLITYKA

Jacek Kurski zaplanował podróż poślubną! Spędzi ją w…

W miniony weekend Jacek Kurski poślubił swoją ukochaną – Joannę. Wiemy już, gdzie para zamierza spędzić swoją podróż poślubną. Kurski i jego żona pojadą do…

Kościelny ślub Kurskiego

W weekend w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach Jacek Kurski poślubił swoją ukochaną – Joannę. Dwa lata wcześniej para wzięła cywilny ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Kurski i jego ukochana już dawno marzyli o ślubie kościelnym, ale musieli najpierw unieważnić swoje poprzednie małżeństwa. W dniu ich ślubu towarzyszyło im mnóstwo osób z pierwszych stron gazet. Dokąd prezes Telewizji Polskiej uda się w podróż poślubną?

poślubną
IG

Państwo Kurscy pojadą na…

Jacek Kurski i jego żona Joanna planowali wybrać się w podróż poślubną w tropiki, ale z powodu pandemii koronawirusa zdecydowali, że spędzą ten czas na Mazurach.

„Niestety na razie się nie wybieramy i nie planujemy podróży poślubnej z uwagi na koronawirusa. Choć jednym z bezpiecznych rozwiązań byłaby krótka wyprawa na Mazury. I być może tam się wkrótce wybierzemy. Jacek uwielbia żeglować” – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Joanna.

Jak mówią – Mazury – cud natury. Pozostaje nam życzyć Państwu Kurskim cudownego wypoczynku nad polskimi jeziorami.

poślubną
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram