GWIAZDY

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Zobacz, jak wygląda po chorobie!

Słynny polski aktor Jerzy Stuhr znany z ról w filmach takich jak Seksmisja, Pociąg do Hollywood, Kingsajz, Uprowadzenie Agaty, czy Kiler, w połowie lipca trafił do szpitala.

Aktor transportowany był helikopterem, ponieważ podejrzewano, że Jerzy Stuhr ma udar. W czasie pandemii przebywał w swoim domku na wsi, a chorobę Stuhra kojarzono z informacją o wynikach wyborów prezydenckich. Powszechnie bowim wiadomo, że 73-letni aktor nie darzy PIS-u sympatią.

 

Udar Jerzego Stuhra spowodował wiele nieprzychylnych komentarzy. Ich szczególny wyraz dały słowa publicysty Rafała Ziemkiewicza, który w trakcie programu W Tyle Wizji miał powiedzieć:

 

Aktor słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu. I prawdopodobnie to miało związek (…)

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu.

 

Mimo nieprzychylności wielu, a zapewne dzięki życzliwości wielu innych, stan pana Jerzego się poprawił. Żona aktora poinformowała, że został on wypisany ze szpitala. Jak teraz wygląda?

 

W sieci pojawiło się zdjęcie Jerzego Stuhra z córką Marianną. Zamieścił je krytyk filmowy Łukasz Maciejewski:

 

Jest. Wrócił. Zostanie ❤️

Marianna Stuhr zamieściła zdjęcie z Tatą.
Bardzo na to zdjęcie czekaliśmy.

 

Jerzy z Marianną – https://www.instagram.com/lukuniu/

 

Sądząc po zdjęciu, aktor miewa się dobrze, choć widać ślady przebytej choroby.

 

zdjęci główne:

https://www.instagram.com/piotrekzylka/