GWIAZDY

Radek Majdan wychowuje jego synów. Jacek Rozenek powiedział CO o tym myśli!

Małgorzata Rozenek Majdan i Jacek Rozenek są rodzicami Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Chłopcy jednak mieszkają z mamą i jej trzecim mężem czyli Radosławem Majdanem.

Dodatkowo Jacek Rozenek w maju 2019 roku przeszedł poważny udar i początkowo rokowania co do jego zdrowia były bardzo złe. Na szczęście udało mu się wrócić do normalnego życia. Nie zmienia to jednak faktu, że z uwagi na chorobę, jego kontakt z synami był ograniczony.

 

W rozmowie z Moniką Jaruzelską w ramach podcastu „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”, aktor powiedział, co myśli o tym, że to Radek Majdan wychowuje jego synów.

 

https://www.facebook.com/jacek.rozenek.5?locale=pl_PL; https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Jego słowa mogą zaskoczyć, a przede wszystkim świadczą o dobrych relacjach z byłą żoną i jej aktualnym mężem. Rozenek jest bowiem przede wszystkim wdzięczny za to, że mogli się zająć Stanisławem i Tadeuszem:

 

Czułem ogromną wdzięczność dla Małgosi i dla Radka że mogą się nimi zaopiekować w takiej trudnej sytuacji. I to jest tyle. A to że oni są… że są moimi przyjaciółmi takimi najgłębszej miary… to ja zawsze wiedziałem. Nie jestem w stanie jak bardzo… jak bardzo jestem wdzięczny*

– powiedział.

 

Zapytany o to, czy nie czuje żalu z tego powodu, że to nie on mieszka z synami, stwierdził:

 

Ani przez sekundę nie było takiej bariery między mną a moimi synami. Moi synowie to jest w ogóle świat osobny. Ja zawsze czułem się ich ojcem. Zawsze. Więc ja nie mam ani cienia jakiegokolwiek żalu. Jestem bardzo wdzięczny Małgosi i Radkowi, że się nimi zajmują.

 

Jak widać, między byłymi małżonkami, a także Radkiem Majdanem panuje atmosfera życzliwości i szacunku. Takich relacji można tylko pogratulować.

 

 

*cyt. za se.pl