BIZNES&POLITYKA

Jest akt oskarżenia przeciwko dziennikarzowi TVP Info. Jarosław J. jest oskarżany o…!

Jarosław J. to aktor, który popularność zyskał dzięki udziałowi w filmie „Młode Wilki”. Obecnie pracuje jako dziennikarz TVP Info, jednak często jest krytykowany za swoje skrajne poglądy.

Co więcej, Jarosław J. często wdaje się w dyskusje, choćby na łamach social mediów, a mężczyzna nie przebiera w słowach.

Organizacja „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” właśnie poinformowała, że po jej zgłoszeniu, skierowano akt oskarżenia wobec dziennikarza.

 

https://www.facebook.com/tvp.info

 

Sprawa dotyczyć ma publicznych ataków na kobiety i mężczyzn:

 

Do Sądu Rejonowego dla Krakowa Podgórza wpłynął akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi J. – teraz czeka go proces karny sygnatura akt II K 1466/22/P.

Jarosław J. to były niespełniony aktor, dzisiaj aktywny jako pisowski celebryta znany z nienawistnych programów propagandowych z TVP.

Jarosław J. zasiądzie na ławie oskarżonych w związku z atakami jakich dopuszczał się publicznie na kobiety i mężczyzn. Swoje ofiary Jakimowicz wyszukiwał w sieci, by napastować je werbalnie w ekstremalnie wulgarny sposób.
Za popełnione czyny grozić mu może kara do roku pozbawienia wolności.

 

„Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” nie podał szczegółów dotyczących tej sprawy. Spodziewać się jednak można, że informacje będą podawane na bieżąco.