GWIAZDY

Kolejna gwiazda odchodzi z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zwolniona z dnia na dzień?!

Kolejna gwiazda odchodzi z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wygląda na to, że została zwolniona z dnia na dzień.

Już kilka dni temu podano informację, że w kolejnej edycji show nie zobaczymy już Michała Wiśniewskiego, który był jednym z jurorów:

 

Michał Wiśniewski po 3 wspaniałych edycjach żegna się z programem

– podano w komunikacie.

 

 

Dziś na profilu programu pojawiła się informacja o odejściu kolejnej gwiazdy. Co więcej wygląda na to, że została ona zwolniona z dnia na dzień.

 

https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

 

Tym razem chodzi o Kasię Skrzynecką, która z programem związana jest już od lat. Ta wiadomość zszokowała widzów, którzy uważają, że Katarzyna jest najlepszą jurorką w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednak na profilu programu oficjalnie podano, że to koniec jej pracy w show.

 

@katarzyna_skrzynecka_official żegna się z programem @twojatwarzbrzmiznajomo
Była z nami od początku i pokazała, że w #TTBZ nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach których dostarczyła nam całe mnóstwo ❤️ Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje ❤️

 

Wygląda też na to, że sama Kasia Skrzynecka nic nie wiedziała o planach jej zwolnienia. Jeszcze dzień wcześniej aktorka zapowiadając odcinek specjalny, szykowała się na kolejną edycję TTBZ:

 

Już nie mogę doczekać się, kto zaśpiewa dla nas w Najnowszej 18 Edycji @twojatwarzbrzmiznajomo ??????

– pisała wczoraj.

 

Wygląda jednak na to, że tym razem uczestników Skrzynecka będzie oglądała w domowych pieleszach, a nie w studio…

Odejście Katarzyny z show to bardzo przykra i szokująca informacja. Aktorka darzona była wielką sympatią widzów i uznaniem wśród uczestników.