BIZNES&POLITYKA

Jarosław Jakimowicz zadrwił z Krystyny Jandy (VIDEO)

Jarosław Jakimowicz to prezenter telewizyjny i aktor – najbardziej znany z roli w filmie „Młode Wilki” z 1995 roku.

Od kilku lat Jarosław Jakimowicz współpracuje z Telewizją Polską. Prowadził program „Pytanie na Śniadanie. Extra” dotyczące służb specjalnych. Obecnie pracuje w TVP Info.

Przedwczoraj w porannym programie „Jedziemy” w TVP Info, prowadzący Michał Rachoń rozmawiał zdalnie właśnie z Jakimowiczem.  Tematem dyskusji miała być sprawa zaszczepienia przeciwko koronawirusowi gwiazd i celebrytów poza kolejnością.

 

Jakimowicz jak Janda – https://twitter.com/TOPTVPINFO

 

Jednak Jarek Jakimowicz postawił na parodię i zadrwił z Krystyny Jandy. Prezenter miał rozpuszczone włosy i  charakterystyczny dla aktorki sposób zaczął odrzucać głowę. Zwracając się do Rachonia powiedział:

 

Byłem ciekawy, czy zauważysz. Uczesałem się na Krystynę Jandę z wczorajszego nagrania. Ona tam: „nie, nie, zadzwonili, poszłam, zrobiłam i niesłusznie”. Tę fryzurę próbowałem uzyskać, ale nie mam ekipy, która nad nią pracuje.

 

Obydwu panów bardzo rozbawił żart Jarosława Jakimowicza. Aktor zadrwił z Krystyny Jandy na oczach setek widzów, bo program „Jedziemy” ma średnio około 220-240 tysięcy widzów.