CELEBRYCI

Jedna z prowadzących PnŚ właśnie się rozwiodła. Zgadnij która?!

„Pytanie na Śniadanie” to flagowy program Telewizji Polskiej. Codziennie rano prowadzony jest przez damsko-męski duet.

Obecnie pary prowadzących „Pytanie na Śniadanie” to Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Teraz jednak media obiegła informacja o rozwodzie jednej z prezenterek.

 

prowadzący „Pytanie…” – https://www.instagram.com/pytanienasniadanie/

 

Prowadzący program, z oczywistych względów nie mogą prezentować na antenie emocji dotyczących ich prywatnych spraw. Czasem się to nie udaje i wtedy dana osoba musi zrezygnować z pracy na jakiś czas. W końcu „śniadaniówka” to program, który ma nas pozytywnie nastroić.

 

Jedna z prowadzących PnŚ właśnie się rozwiodła i nic nie dała po sobie poznać. Jest nią nowa „partnerka” Tomasza Wolnego, która zastąpiła Marcelinę Zawadzką. Małgorzata Opoczowska spotkała się z ostrą krytyką jej osoby (czytaj tutaj), co związane jest z przywiązaniem telewidzów do Marceliny.

 

W rozmowie z Super Expressem Opoczowska potwierdziła swój rozwód:

 

To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie. Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i złe.

 

Jak widać życie prezenterki w ostatnim czasie obfituje w życiowe zmiany…

 

>>>Rozenek skrytykowana za udział w filmie Vegi. Złośliwa riposta celebrytki!

 

Małgorzata Opoczowska w Pytaniu na Śniadanie – https://www.instagram.com/opczo_sia/