GWIAZDY

„Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością”?! Dramatyczne wyznanie Macieja Stuhra!

Maciej Stuhr udzielił właśnie wywiadu, w którym mówi o swojej relacji z ojcem. Padły tam trudne słowa.

Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr ma już 76 lat i jest schorowanym człowiekiem. W swoim życiu przeszedł dwa zawały serca, miał udar i raka krtani.

Natomiast w październiku 2022 roku, jechał samochodem będąc pod wpływem alkoholu i potrącił motocyklistę. Wówczas to właśnie Maciej przepraszał w imieniu swojego ojca. Teraz Stuhr junior przyznaje, że nieobce jest mu uczucie wstydu oraz, że jego tata traci kontakt z rzeczywistością.

 

https://www.facebook.com/MaciekStuhr

 

W wywiadzie dla Gazeta.pl*, Maciej Stuhr powiedział, że przeżywa trudny czas, bo ojciec był zawsze dla niego autorytetem. Obecnie jednak zdarza mu się wstydzić swojego taty:

 

Czasami jest się dumnym – wielokrotnie bywałem z niego najdumniejszym człowiekiem na świecie, a czasami jest wstyd. To nieobce mi uczucie.

 

Jerzy Stuhr na festiwalu BiG Festivalowski, sierpień 2023 – https://www.facebook.com/reconplock

 

Zdaniem Macieja, pan Jerzy traci kontakt z rzeczywistością:

 

Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest już bardzo schorowanym człowiekiem i niestety powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego ja znałem, którego przecież wszyscy znamy i pamiętamy (…). On już jest troszkę gdzie indziej.

 

Aktor jak na razie nie ujawnił, czy jego tata cierpi na choroby związane z pamięcią typu Alzheimer czy demencja, czy też nawiązał jedynie do jego wieku i ogólnego stanu zdrowia.

 

Zbigniew Ziobro wściekły na aktora! „Stuhr to esencja polskich pseudoelit”

 

 

*cyt. gazeta.pl