ZDROWIE&URODA

Jest wiadomość na temat Marty Kubackiej! Nastąpił przełom?

Tydzień temu – 19 marca 2023 r. – Marta Kubacka trafiła do szpitala. Stan żony skoczka był bardzo ciężki.

Dawid Kubacki, który właśnie brał udział w zawodach w ramach Pucharu Świata, przerwał swój udział i wrócił do Polski. Już po powrocie poinformował:

 

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze.

 

Przez kolejne dni wokół Marty Kubackiej stworzyła się grupa wsparcia. Wiele osób modliło się o zdrowie dla żony skoczka. Jednak sam Dawid nie udzielał dalszych informacji, aż do teraz!

 

https://www.instagram.com/dawid.kubacki.official/

 

Na profilu skoczka pojawił się kolejny post dotyczący jego żony. Tym razem Dawid Kubacki przekazał, że stan Mary jest stabilny:

 

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia

– napisał.

 

Można się więc domyślać, że przez cały tydzień trwała walka o życie kobiety. Na szczęście nastąpił przełom i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Życzymy zdrowia! ❤️