CELEBRYCI

Krzysztof Skiba ŻENI SIĘ z młodszą o 26 lat UKOCHANĄ! Kiedy ŚLUB?!

Krzysztof Skiba nie może ostatnio narzekać na nudę w życiu. Po wielu latach małżeństwa rozwiódł się i już planuje drugi ślub. Tym razem jego wybranką jest o 26 lat młodsza Karolina.

 

Zakochany na zabój

Krzysztof Skiba rozwiódł się ze swoją żoną Renatą 13 marca. Już na początku tego roku informował media o zakończeniu wieloletniego małżeństwa i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu. W rozmowie z Super Expressem powiedział:

Od blisko roku jestem z separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku

Związek z Karoliną Kempińską wywołał burze w sieci. Wszystko przez różnicę wieku między Krzysztofem Skibą, a jego ukochaną. Zakochanych dzieli aż 26 lat różnicy. Kempińska tak o związku z muzykiem pisała w swoich mediach społecznościowych:

Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Kto, podchodząc pod 60-tkę zmienia całe swoje uporządkowane i wygodne życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości

Szykuje się ślub

Ta wielka miłość sprawiła, że Krzysztof Skiba dokonał rewolucji w swoim życiu. Muzyk tak mówił Super Expressowi o zainteresowaniu plotkarskich mediów swoim nowym związkiem:

 

Podobno klikamy się lepiej niż Shakira. Złośliwych komentarzy po prostu nie czytamy. Każdy ma prawo do miłości

Skiba i jego wybranka mają poważne plany na ten rok. Muzyk powiedział:

Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub

Zdjęcie: Facebook/ Krzysztof Skiba