krupa
ZDROWIE&URODA

Joanna KRUPA zaskoczyła swoją DECYZJĄ co do CÓRKI! Mała Asha będzie…

Joanna Krupa cieszy się macierzyństwem i chętnie pokazuje zdjęcia córeczki.

Jednak nie wszystkie informacje na temat małej Ashy podobają się fanom. Kilka dni temu Joanna Krupa poinformowała co co swojej decyzji odnośnie córeczki.

Zrobiła to mimochodem zamieszczając post dotyczący m. in. edukacji dzieci w zakresie pomagania zwierzętom. Sama modelka znana  jest ze swojego zaangażowania w prawa zwierząt. Jest też przeciwniczką noszenia futer czy używania produktów wykonanych ze skóry.

Teraz Joanna zamieściła swoje zdjęcie z córeczką Ashą i napisała:

„It’s time to eat. Give peas a chance…love all animals @petakids . Setting a good example for your kids from the beginning is the key to help them grow into a loving and compassionate human being.”

[Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi … kochaj wszystkie zwierzęta @petakids. Od samego początku dawanie dzieciom dobrego przykładu jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką.]

 

Pod postem pojawiły się pytania, czy to znaczy, że Asha-Leigh będzie wegetarianką?

Joanna Krupa potwierdziła ten fakt, pisząc: Ofcourse ? and when she is an adult she will decide on her own but until then we will give her the healthiest and cruelty free options possible’

[Oczywiście ? i kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje, ale do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje]

 

Dla wielu osób taki sposób żywienia dla niemowlaka wydaje się kontrowersyjny. Choć nikt jeszcze nie udowodnił, że  nie jedzenie mięsa jest szkodliwe. Wręcz przeciwnie! Nawet mięsożercy mogą mieć niedobory i stosować źle zbilansowaną dietę. A często właśnie wegetarianie przykładają większą wagę do prawidłowego doboru produktów i zdrowego stylu życia.

Tak więc Joanna Krupa decydując się na wegetarianizm dla córeczki łamie pewne stereotypy. Może to dobry początek i wzór dla innych?

Zobacz też: Anita SOKOŁOWSKA ma straszny problem z NOGAMI! (FOTO)

fot. https://www.instagram.com/joannakrupa/