za marzenia
GWIAZDY

Smutna wiadomość z serialu ZA MARZENIA! Zmarł…

Za marzenia to serial emitowany w TVP2.

Film to historia grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy próbują ułożyć sobie życie. Za marzenia mogliśmy oglądać od  lutego 2018 roku do czerwca 2019 roku. A w serialu grała m. in. Maja Bohosiewicz, Anna Kaczmarczyk, Piotr Nerlewski, Katarzyna Fugura czy Izabela Kuna.

Teraz media obiegła smutna wiadomość dotycząca właśnie tego filmu. Dnia 6 marca zmarł kierownik produkcji serialu Za marzenia.

Jak napisano na oficjalnym profilu serialu:

„Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł nasz kolega Wojciech Strzeszewski. Pracował z nami przy pierwszym sezonie produkcji @zamarzenia
Żegnamy go, ale zostanie w naszych wspomnieniach. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy…. Wojtku za wcześnie, to niesprawiedliwie.”

Zmarły Wojciech Strzeszewski był absolwentem łódzkiej filmówki na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej. Pracował przy produkcji filmów takich jak „Skazane”, „Tylko miłość”, „Nowa” oraz „To nie koniec świata”.  A za produkcję Za marzenia odpowiadał w latach 2017-2018.

Zobacz też: TVP bez Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie poprowadzi już…

 

Wojciech Strzeszewski miał zaledwie 42 lata. Na razie nie podano do publicznej in formacji przyczyn jego śmierci. Wiadomo tylko, że miał problemy zdrowotne i przegrał walkę z chorobą.

Pod postem z informacją o śmierci producenta Za marzenia pojawiły się wpisy:

„Wojtek zostanie w naszych sercach.”

? do zobaczenia Wojtuś ❤️

 

„? o ja. Co się stało? Ale smutna informacja :(„

„Wojtek długo chorował, pomagaliśmy jak mogliśmy”

 

Wojciech Strzeszewski
Wojciech Strzeszewski – instagram.com/zamarzenia/

 

fot. https://www.instagram.com/zamarzenia/