BIZNES&POLITYKA

Joanna Kurska żegna się z PnŚ. Zaskakująca reakcja stacji!

We wrześniu 2022 r. Joanna Kurska objęła funkcję szefowej „Pytania na Śniadanie”. Wcześniej kobieta odeszła z TVP po tym, jak prezesem został Jacek Kurski. Po jego odejściu Kurska mogła znów pracować w telewizji.

Kilka dni temu jednak pojawiły się plotki, że Joanna Kurska w cztery miesiące od podjęcia pracy, rezygnuje ze swojej funkcji.

 

https://www.instagram.com/joanna_kurska/

 

Kurska miała wysłać do pracowników maila o następującej treści:

 

Kochani, W czwartek jestem ostatni dzień w pracy, zapraszam na pożegnanie po programie, chciałabym Was uściskać. To był wspaniały czas! Dziękuję i do zobaczenia [więcej tutaj]

 

I faktycznie, w czwartek 5 stycznia 2023 r. miało miejsce pożegnanie Joanny Kurskiej z programem „Pytanie na Śniadanie”. Ona sama zamieściła post na instagramie, w którym pisze:

 

Dziękuję za piękne pożegnanie, kwiaty, łzy, wzruszenie i uściski 💔
Dziękuję wszystkim Dobrym Ludziom, których spotkałam i z którymi współpracowałam w TVP. To był przepiękny czas, robiliśmy razem świetną Telewizję. Do zobaczenia!

 

Jednak reakcja stacji jest szokująca! Otóż ani na stronie internetowej, ani w social mediach „Pytania na Śniadanie” nie pojawiła się żadna informacja na temat zakończenia współpracy z Kurską.

Wygląda więc na to, że odchodzi „po cichu”.

 

https://www.instagram.com/joanna_kurska/