GWIAZDY

Joanna Opozda chce zmienić pozew rozwodowy? Popełni fatalny błąd!

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się w lutym 2022 r. jednak nadal są małżeństwem. Co prawda oboje złożyli pozwy rozwodowe, jednak z uwagi na terminy w sądach, rozwodu jeszcze nie uzyskali.

W ciągu kilkunastu miesięcy od ich rozstania, wiele się jednak wydarzyło. Nie tylko Joanna Opozda została porzucona tuż przed porodem, ale też w kolejnych miesiącach można było obserwować konflikt pary.

Z kolei już w tym roku, Królikowski został zatrzymany za jazdę pod wpływem środków odurzających, a później ujawnił nagrania, które miały skompromitować Opozdę.

Długotrwały konflikt jest wyniszczający dla obu stron i prawdopodobnie dlatego Joanna ma zamiar zmienić swój pozew rozwodowy. Tylko czy to dobry pomysł?

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Joanna Opozda rozwód

 

Jak informuje se.pl, Opozda złożyła pozew z orzekaniem o winie, Królikowski bez orzekania o winie. Joanna jednak ponoć obawia się, że sprawa będzie się ciągnąć w nieskończoność:

 

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie.

– twierdzi informator tabloidu.

 

Z orzekaniem o winie, czy bez orzekania o winie?

 

Prawdopodobnie więc Joanna Opozda chce zmienić pozew rozwodowy. Zdaniem jednak wielu innych kobiet, popełni fatalny błąd. Jeśli bowiem ma dowody na „winę” swojego męża, to lepiej teraz przebrnąć przez sprawę, jednak mieć jasną sytuację, niż iść na „łatwiznę”, a później mieć problemy.

 

>>>Agata Młynarska: „przestaję chodzić, wyję z bólu stawów”!

 

źródło. se.pl