CELEBRYCI

Justyna Żyła pokazała zdjęcie z partnerem. Zastanawiający podpis!

Justyna Żyła to była żona skoczka – Piotra Żyły. Rozwód wzięli w 2018 roku.

Ich rozstanie było głośne, a Justynę Żyła szczególnie zabolał nowy związek skoczka. Nieoficjalnie mówi się, że Piotr Żyła związany jest obecnie z 22-letnią Marceliną Ziętek. Jest to Miss Południa Polski Nastolatek 2014, a także aktorka grająca w serialu „19+” w TVN.

Justyna Żyła wiele razy krytykowała byłego męża, zarzucała mu niefrasobliwość i zaniedbywanie dzieci. Teraz widać jednak, że i ona chce sobie ułożyć życie.

 

Już jakiś czas temu sugerowała, że z kimś się spotyka. W październiku na jej instastory pojawiły się zdjęcia z romantycznej kolacji. Jedno z nich budziło konsternację, bo widać na nich mężczyznę zajmującego się swoją komórką (zamiast Justyną) – zobacz tutaj.

 

Teraz Justyna zamieściła wspólne – choć zrobione od tyłu – zdjęcie. Jednak znów zaskakuje podpis pod fotografią. Sugeruje bowiem pewną bezsilność.

 

Justyna z partnerem – https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Jest to fragment piosenki pt. „Zakryj” wykonywanej przez Sarsę:

 

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty Niech zostanie wszystko tak, jak jest.

 

Także internauci zwrócili uwagę na ten podpis:

 

Justyna! Nigdy nie mów do żadnego faceta, że jesteś bez szans kiedy on jest obok #girlspower 👍💪 #kobietyrządzą 🙌 – napisała jedna z osób.

 

Pozostali życzyli Justynie dużo szczęścia, uwagę też zwrócił brak odpowiedniego obuwia u pana. Mokasyny w góry…?

 

>>>Rodzina Siwiec się powiększa. Natalia zostanie…!