CELEBRYCI

Justyna Żyła wystąpiła w znanym serialu. Zobacz!

Krążą plotki, że Justyna Żyła chce pójść w ślady nowej partnerki swego byłego męża.

Przypomnijmy, że Piotr Żyła według nieoficjalnych informacji związany jest z 23-letnią Marceliną Ziętek znaną z serialu „Szkoła” „19+” (TVN).

 

Teraz także i Justyna ma za sobą aktorski epizod. Była żona Piotra, zagrała w popularnej produkcji stacji TVN. I co ciekawe, odegrała rolę samej siebie!

Justynę będzie można zobaczyć w serialu „Szpital”. Jak czytamy w opisie odcinka:

 

Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowego znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ja, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR-ze swoją koleżankę. 32-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka

 

Justyna Żyła, „Szkoła” TVN – https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Jak widać, Justyna Żyła zagrała pozytywną i pomocną osobę. Na fragmencie filmu udostępnionego przez TVN widać, że była żona skoczka, na planie bardzo dobrze sobie poradziła. Może więc Justyna spełni się jako aktorka?

 

Fragment filmu z Justyną można zobaczyć na fan page serialu (poniżej).

POLECAMY: Justyna Żyła upiekła sernik i podała swój przepis na ciasto. Zobacz!

 

 

fot. szpital.tvn.pl