CELEBRYCI

Karolina Małysz nie poszła w ślady rodziców. Zdradziła, czym się teraz zajmuje!

Na początku września Karolina Małysz wzięła ślub i to wydarzenie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie córką Adama i Izabeli Małyszów.

Teraz, już po ślubie Karolina Małysz udzieliła wywiadu, w którym opowiada o swoich ambicjach i planach zawodowych.

Adam Małysz w związku ze swoją karierą sportową, jest osobą bardzo popularną i medialną. Z kolei Iza Małysz to absolwentka prawa i administracji, w swoim życiu prowadziła kilka biznesów, a obecnie występuje w Tańcu z Gwiazdami. Tymczasem Karolina ma inne plany.

 

z mężem, Kamilem Czyż – https://www.instagram.com/karolina_malysz/

 

Córka skoczka zrobiła licencjat na kierunku Migracje Kulturowe. Magisterkę jednak robi na kierunku Zarządzanie w Mediach Społecznościowych. Nie chciałaby jednak pracować w tradycyjnych mediach, na przykład w telewizji:

 

Ja nie czuję się zbyt dobrze przed kamerą, wypowiedzi publiczne są dla mnie bardzo stresujące. Kiedyś chciałam zostać aktorką i nadal bardzo mi się to podoba, jednak granie w filmie czy teatrze to jedno, a drugie to cała otoczka z tym związana, czyli wywiady, ścianki, itp., a to już zdecydowanie nie mój świat.*

– przyznała.

 

Karolina Małysz zdradziła za to, czym obecnie się zajmuje i jest to praca zgodna z jej kierunkiem studiów:

 

Jestem social media managerem. Myślę też nad swoim własnym biznesem, ale nie chcę zdradzać szczegółów.*

– powiedziała Karolina Małysz.

 

Tak więc choć córka skoczka nie widzi się w telewizji, to jednak wybrała pracę w mediach. W tym przypadku w społecznościowych.

 

>>>Karolina Małysz dostała od taty nietypowy prezent. Prawie jak w PRL!

 

* cyt. sportowefakty.wp.pl