GWIAZDY

Cichopek z nowym partnerem: „to co liczy się dla mnie najbardziej, to…”

Po tym jak Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie, pojawiły się plotki o rzekomym romansie aktorki. Mężczyzną, który miał skraść serce Katarzyny, był Maciej Kurzajewski. Teraz jednak Cichopek pokazała się z nowym partnerem.

Hakielowie dosyć szybko po rozstaniu zaczęli prowadzić zupełnie odrębne życia. Marcin sugeruje, że jest już w nowym związku, a Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z mężczyzną.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Na fotografii widzimy Kasię i Jonatana uśmiechniętych od ucha do ucha. I nic dziwnego, bo Katarzyna Cichopek i Jonatan Kilczewski właśnie sprawili radość kolejnej rodzinie w potrzebie.

 

https://www.instagram.com/jonatankilczewski/

 

Para pracuje razem przy programie „Operacja Aranżacja”, który jest formatem podobnym do hitu Polsatu pt. „Nasz Nowy Dom”. Także tutaj bohaterami są rodziny życzące w trudnych warunkach mieszkaniowych. Z pomocą przychodzi im Kasia i Jonatan Kilczewski, który jest architektem wnętrz.

 

Praca z @jonatankilczewski to czysta przyjemność. Dziś zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego odcinka. Metamorfoza wnętrza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ale to co liczy się dla mnie najbardziej, to uśmiech naszych bohaterów. Finały odcinków to mój ulubiony fragment programu, kiedy widzę łzy wzruszenia uczestników naszego programu.

– napisała prezenterka.

 

Pierwszy odcinek „Operacja Aranżacja” można zobaczyć tutaj.