GWIAZDY

„To już sku*wysyństwo”! Widzowie oburzeni zwolnieniem Katarzyny Dowbor!

Katarzyna Dowbor przekazała szokującą wiadomość. Otóż została zwolniona z pracy przy programie „Nasz Nowy Dom”.

Zwolnienie jest szczególnie przykre, bo Katarzyna Dowbor z programem była związana od samego początku, jest jego jedyną gospodynią, a dodatkowo właśnie w 2023 roku format świętuje swoje 10-lecie (pierwszy odcinek został wyemitowany we wrześniu 2013 r.).

Dlaczego Katarzyna Dowbor została zwolniona?

 

screen https://www.instagram.com/polsatofficial/

 

Na swoim profilu dziennikarka zamieściła bardzo kulturalny, lecz i ironiczny wpis. Nie kryła jednak swojego żalu z powodu takiej decyzji stacji. Z jej wpisu wynika, że powodem zwolnienia jest chęć „odmłodzenia” formatu (pani Katarzyna ma 64 lata)

 

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.

 

Gospodyni „Nasz Nowy Dom” zauważa, że był to program z misją:

Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie – po prostu pomagał ludziom. Dawał nadzieję tym, nad których losem nikt się nie pochylał. Nam udawało się to aż przez 10 lat! To mnóstwo czasu spędzonego z cudownymi ludźmi. Dlatego chcę Wam za to teraz podziękować. Dziękuję wszystkim naszym rodzinom. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu!

 

>>>Jako dziecko wystąpił w programie „Nasz Nowy Dom”. Kim jest Jann?

 

Podziękowała też wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w produkcję. Nie kryła jednak, że jest jej smutno:

I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: „Wyremontujemy Wasz dom!”. Będę tęsknić za Wami! A teraz czuję się, jak panna z odzysku – znowu jestem do wzięcia. ????

– próbowała żartować.

 

Widzowie oburzeni zwolnieniem Katarzyny Dowbor!

 

Infomację o zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor zamieszczono też na profilu Polsatu. Sama zainteresowana dodała komentarz, w którym pisze, że to nie ona zrezygnowała, a że jej „podziękowano”:

 

Kochani, to nie była moja decyzja. Jest mi przykro tak samo jak Wam…

 

screen https://www.instagram.com/polsatofficial/

 

Widzowie są oburzeni zwolnieniem Katarzyny Dowbor:

 

To już sku*wysyństwo ze strony Edwarda Miszczaka. Skandaliczna decyzja nowego dyrektora programowego Polsatu.

 

Zatrudniliście tego Miszczaka , nieudacznika zrobi z Polsatu takie samo Szambo jak z TVN !!! Wielka szkoda!!!! Pani Kasia była stworzona do tego programu !! takiego ….. zatrudnić ….. co za PORAŻKA

 

To draństwo. Pousuwa wszystkich żeby obstawić swoimi. Kolejny program padnie po TTBZ, gdzie nie da się słuchać tego wrzeszczącego Rocka i od razu widać gorszą jakość o konferansjerki i jury i śpiewających osób.????

 

Chyba was porąbało. Nie wiem kto wpadł na tak głupi pomysł, ale tylko wasza stacja na tym straci. Żal.

 

POLSAT -Miszczak……. WSTYDŹ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wypięcie się na widzów !!!!!!!! STRASZNE co zrobiliście.

– pisali.

 

Wygląda jednak na to, że obecnie Polsat rządzi się swoimi prawami. Na początku roku w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeprowadzono roszady, których widzowie do tej pory nie zaakceptowali. Teraz najwyraźniej to samo czeka „Nasz Nowy Dom”.

 

>>>Roksana Węgiel ambasadorką marki bielizny. „Ale cycuchy”!