GWIAZDY

Katarzyna Figura nagra dla Ciebie film! Zrobi to za jedyne…!

Katarzyna Figura to aktorka uznawana za seksbombę w latach 80′ i 90′.

Popularność zyskała dzięki filmom „Pociąg do Hollywood” i „Kingsajz”. Katarzyna Figura grała też w „Kilerze”, „Szczęśliwego Nowego Jorku” czy „To nie tak jak myślisz kotku”, a ostatnio oglądać ją mogliśmy w serialu „Za marzenia”.

Teraz aktorka dołączyła do aplikacji Hype Me, gdzie można zamówić dla siebie bądź kogoś innego krótki filmik z ulubioną gwiazdą. Takie nagranie może być świetnym prezentem urodzinowym czy też niespodzianką zupełnie bez okazji.

 

Moi Drodzy, jeżeli chcecie sprawić swoim bliskim, przyjaciołom czy znajomym niespodziankę w postaci filmu, który nagram specjalnie dla Was, to zapraszam do aplikacji Hype Me 😊 Pozdrawiam 🌸🌸🌸 – zachęca Katarzyna Figura.

 

Za nagranie z gwiazdą zapłacić trzeba 36,99 euro, więc według dzisiejszego kursu euro, jest to 168,23 złote. Kwota zatem nie jest wysoka. Warto też zauważyć, że aktorzy czy influencerzy otrzymują tylko część tej stawki. Pewien procent przeznaczony jest na prowizję, inna część na organizację charytatywną. W przypadku Katarzyny Figury jest to Fundacja Rak’n’Roll.

 

fot. hypemeapp.co

 

Warto zatem zamówić filmik i sprawić komuś przyjemność, a jednocześnie wesprzeć organizację społeczną.

 

>>>Możesz zastąpić Roberta Biedronia w Brukseli! Wystarczy zapłacić …. tysięcy złotych!