GWIAZDY

Kevin Mglej do Roksany Węgiel: „Dziękuję R. cóż … odhaczone”

Na początku 2023 roku Roksana Węgiel ujawniła swój związek z Kevinem Mglej. Od tej pory 18-latka nie szczędziła zachwytów nad swoim partnerem, publikowała też wspólne zdjęcia z czułymi podpisami.

Kevin Mglej milcząco przyjmował tę atencję. Teraz jednak zrobił wyjątek i zamieścił dłuższy wpis kierowany do Roksany.

Jednak treść posta zaskakuje!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Kevin nawiązuje w nim do występu 18-latki na festiwalu w Opolu. To tam Roxie zaśpiewała z piosenkę pt. „Miasto”, do której Mglej pisał tekst.

Swój post tekściarz zaczyna od inicjałów Roksany (tak jakby nikt nie wiedział, o kogo chodzi):

 

Dziękuję R.

 

Roxie Węgiel, Opole 2023 – https://www.instagram.com/kevinmglej/

 

Dalej pisze niby o Roksanie, ale w zasadzie o sobie i o tym, że wykonując jego piosenkę w Opolu, spełniła jego marzenie:

 

Dziś spełniło się jedno z moich artystycznych marzeń. Zaśpiewałaś na scenie w Opolu piosenkę, którą miałem przyjemność pisać.

 

Na tej samej scenie, na której inni artyści na przestrzeni lat wykonywali utwory napisane przez Agnieszkę Osiecką czy Jacka Cygana. Dla młodego tekściarza usłyszeć swoje słowa na historycznej scenie to duże przeżycie, wzruszenie, spełnienie… a wszystko odczuwalne razy dwa, bo zaśpiewałaś to Ty.

– tak więc dopiero tutaj pojawia się mała wzmianka na temat narzeczonej.

 

A następnie Kevin znów wraca do swoich wynurzeń:

 

Kiedy czytałem biografię Jacka Cygana i był tam wątek festiwalu w Opolu, pomyślałem „kurczę, chciałbym, żeby ktoś kiedyś zaśpiewał tam napisany przeze mnie tekst”. Mam jeszcze kilka muzycznych marzeń do spełnienia, ale to… cóż, odhaczone.

 

Jak widać z tego posta, Kevin jest bardzo skoncentrowany na sobie. Czuje się jednak „twórcą” części sukcesu Roksany i dlatego jest z niej dumny.

 

>>>Była partnerka Kevina Mglej: „zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam” [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/kevinmglej/