GWIAZDY

Bezcenne reakcje jurorów! Laura Samojłowicz w Top Model!

38-letnia Laura Samojłowicz swego czasu była gwiazdą telewizji – w 2009 roku wygrała program „Jak oni śpiewają”, następnie dostała rolę w serialu „Hotel 52”.

Później znikła z mediów w atmosferze skandalu i wróciła do Niemiec, gdzie się urodziła. W ostatnich dniach jednak Laura Samojłowicz znów wróciła na łamy prasy, a teraz pojawiła się w „Top Model”.

 

https://www.instagram.com/laurasamojlowicz/

 

Aktorkę można było spotkać na jednej z imprez, gdzie poproszona o rozmowę, odpowiadała wymijająco lub wcale. Wczoraj zaś serwis Plejada opublikował nagranie, z którego wynika, że Laura wzięła udział w programie „Top Model”.

Być może ni byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie różnica wieku – większość uczestników jest o niemal dwie dekady młodszych.

 

Jej obecnością najpierw zdziwił się Michał Piróg i zapytał aktorkę dlaczego bierze udział w programie?

 

Teatry nie grają w wakacje, więc pomyślałam sobie, że może bym coś zrobiła, żeby się zadziało więcej.

– przyznała.

 

Podobnie zszokowani byli jurorzy, którzy nie mogli uwierzyć, że Laura Samojłowicz pojawiła się w „Top Model”. Aktorka jednak wyjaśniła:

 

Wydaje mi się, że mam dobrą nogę. Kolega mi powiedział, że mam dobry profil. Ten wybrał, ale jeszcze walczę o ten. Chciałabym bawić się modą, być z ludźmi. Fajny vibe , piękno, dobro.

 

Samojłowicz wzięła udział w castingu i jak na razie nie ujawniono, czy dostała się do programu. To jednak zapewne wkrótce się wyjaśni.

 

W podstawówce Ralph Kamiński przeżył traumę. CO działo się w jego szkole?!

 

Video na stronie Plejady.