GWIAZDY

Krzysztof Ibisz z Edytą Górniak. Prezenter dodał CZUŁY podpis!

Od niespełna dwóch lat Krzysztof Ibisz został (po raz trzeci) szczęśliwym małżonkiem. Od niedawna para też ma synka Borysa.

W ostatnim czasie Krzysztof Ibisz razem z żoną – Joanną Ibisz (z domu Kudzbalska) – publikuje wiele postów i relacji. Tym razem jednak zaskoczył zdjęciem z Edytą Górniak.

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Jak wiadomo to, co dzieje się na scenie czy w studiu telewizyjnym, często jest tylko „grą”. Trudno więc stwierdzić, czy okazywana sympatia i życzliwość jest szczera, czy też pokazywana tylko na potrzeby nagrań.

 

Tymczasem wiecznie młody Ibisz zamieścił zdjęcie z Edytą Górniak i wyraził swoją prawdziwą sympatię wobec gwiazdy. Napisał też, że piosenkarkę zna już od lat i że zawsze sobie z nią robi pamiątkowe zdjęcie:

 

Znamy się od początku wielkiej kariery Edyty , mamy za sobą dziesiątki koncertów  i kilometry wspólnych zawodowych podróży, potrafiliśmy kiedyś wisieć godzinami na telefonie☎️ i wzajemnie tłumaczyć sobie świat.
Od wielu, wielu lat każde z nas zajęte jest swoim życiem ale wiemy, że możemy na siebie liczyć.

 

Kiedy zapowiadam Edytę zawsze piszę taką zapowiedź osobiście i robimy pamiątkowe zdjęcie ( tak na wszelki wypadek) . Tak będzie i dziś. Zapraszamy na jubileuszowy Polsat Superhit Festiwal☀️

 

Trzeba przyznać, że to wyznanie jest sporym zaskoczeniem. Jak widać, istnieją prawdziwe przyjaźnie w show biznesie!

 

>>>Sukces Allana Krupy. „Jestem w totalnym szoku!” – komentuje Edyta Górniak.