GWIAZDY

Kurdej-Szatan na wakacjach. „Prosimy o powstrzymanie się od publicznego lamentu”

Basia Kurdej-Szatan ostatnio nie zbiera dobrej prasy u swoich obserwatorów.

Jeszcze jesienią poparła Strajk Kobiet, w czym nie było nic dziwnego, bo wiele gwiazd również było za aborcją. Gdy jednak w grudniu Barbara Kurdej-Szatan śpiewała w Polsacie kolędy, wylała się na nią fala krytyki (czytaj tutaj).

Teraz aktorka znów podpadła internautom. Od wielu miesięcy Polakom dokuczają rządowe obostrzenia, a obecnie nawet ferie dzieci mają spędzać w domu, Basia Kurdej-Szatan drażni swoich obserwatorów luksusowym wyjazdem. Gwiazda poleciała na Zanzibar i a tak w Nowy Rok narzekała na zły nastrój:

 

Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku ? 😛 ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie, czy pod palmą, różnie bywa 🤪

 

Humor jak widać się poprawił, co widać było w kolejnych zdjęciach i postach.

 

bieganie po plaży – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Internautów najwyraźniej rozdrażniły sielskie widoki, jakie prezentowała Basia Kurdej-Szatan, bo pod najnowszym zdjęciem czytamy wiele zgryźliwych komentarzy:

 

Po powrocie z rajskich wakacji prosimy o powstrzymanie się od publicznego lamentu, jaka to bieda dotknęła aktorów w związku z pandemią i że nie mają za co żyć. Mamy już dosyć hipokryzji „artystów”.

 

Ja już nawet nie wiem co to jest relax🤔

 

Może się jeszcze zaszczepcie bez kolejki…👎👎👎👎

 

Bardzo skromna osoba na skromnych wakacjach.. A ludzie się czepiają zamiast zazdrościć i podziwiać 😲

 

Biorąc pod uwagę sytuację w kraju, wcale nie dziwimy się takim wpisom.