GWIAZDY

Joanna Koroniewska na statku z rodziną. Pokazała swoje dzieci z przodu!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córeczki. Jest to Janina (ur. 2009) i Helena (ur. 2018).

Sama Joanna jest bardzo popularna na instagramie. Obserwuje ją już niemal pół miliona osób i praktycznie nie ma dnia, by aktorka nie zamieściła jakiegoś zdjęcia. Wielu internautów bardzo lubi i docenia Joasię, inni ją krytykują na przykład za… wieczny uśmiech(!). Maciej ma 168 tysięcy obserwatorów i także chętnie publikuje zabawne zdjęcia lub filmiki.

 

Natomiast jeśli chodzi o dzieci, to para konsekwentnie stara się nie pokazywać twarzy córek. Owszem, dziewczynki pojawiają się na profilach rodziców, lecz najczęściej Janka i Helenka pokazywane są z boku lub z tytułu.

 

Wczoraj jednak Joanna zamieściła dwa zdjęcia zrobione na statku, na których wszyscy stoją przodem do obiektywu. We wpisie Koroniewska zapowiedziała „domówkę” z Elą Romanowską, ale napisała też ważne słowa na temat rodziny i zdrowia:

 

Kocham swoją rodzinę najbardziej ma świecie !! ? A zdrowie jest najcenniejsze !! ??

 

Joanna Koroniewska nawiązała też do zbiórki na rzecz malutkiej Tosi cierpiącej na zanik mięśni. Trzeba zebrać 7,3 miliona złotych, a zbiórka już się kończy. Jeszcze tylko dziś można wpłacać pieniądze:

 

Kochani! ?Zostało 232 tysiące [w tym momencie brakuje już tylko ok. 70 tys. zł. – przyp. red.] i dwa dni do końca zbiórki żeby @ocalictosie_stopsma !! Wiem, że część z Was już zapłaciła za „bilet” żeby nas z @maciej_dowbor oglądać, ale mamy nadzieję, że rozszalejemy dziś wspólnie licznik!!! ???

 

Aby uratować małą Tosię wystarczy wpłacić 10 zł., 20 zł. czy inną, większą kwotę.

Pomagajmy! >>> strona zbiórki na SIEPOMAGA.PL

 

Swój post Joanna Koroniewska zilustrowała zdjęciami całej rodziny. Tym razem dziewczynki pokazane są z przodu. Jednak jeśli chodzi o wygląd ich twarzy, to nadal pozostanie on zagadką – buzie dziewczynek zostały zasłonięte serduszkami 🙂

 

Zobacz też: Czy Lara Gessler będzie pokazywać twarz swojego dziecka? Zaskakująca deklaracja celebrytki!

 

Janina, Joanna, Helenka i Maciej – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z dziećmi – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

View this post on Instagram

Kocham swoją rodzinę najbardziej ma świecie !! ? A zdrowie jest najcenniejsze !! ?? Dziś na #domówkaudowborów będziemy gościć @elaromanowska, kobietę przy której nawet mój temperament będzie poddany próbie! ??? Nie mogę się już doczekać! Ostatnio spotkałyśmy się podczas prób do nowego spektaklu i ja uwielbiam!!! Talent, dowcip, wdzięk!!! ???Kochani! ?Zostało 232 tysiące i dwa dni do końca zbiórki żeby @ocalictosie_stopsma !! Wiem, że część z Was już zapłaciła za „bilet” żeby nas z @maciej_dowbor oglądać, ale mamy nadzieję, że rozszalejemy dziś wspólnie licznik!!! ???Czekamy na Was!! 22!!! Mamy nadzieję, że dziś wieczorem będzie magia!!! ??? #ocalictosie #aniolytosi #stopSMA #dowborybehappy #❤️

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on