CELEBRYCI

Już jest!!! Lara Gessler powitała swoją… (Foto, Video)

Lara Gessler (ur. 1989) to córka Magdy Gessler. Podobnie jak mama, swoją karierę związała z kulinariami.

Jednak Lara specjalizuje się w cukiernictwie. W Londynie ukończyła szkołę o tym kierunku i pracowała w swoim zawodzie. Z kolei w Nowym Jorku miała uczyć się sztuki dekorowania tortów. Obecnie jest współwłaścicielką kilu rodzinnych lokali gastronomicznych.

Prywatne życie Lary miało dosyć zaskakujący przebieg. Jej małżeństwo z Pawłem Ruczem trwało niecałe dwa lata. Zaraz po rozwodzie w 2019 roku, Lara związała się z prawnikiem Piotrem Szeląg, a już wiosną 2020 Lara ogłosiła, że jest w ciąży.

 

Już to pierwsze zdjęcie pokazywało wyraźną ciążę – mógł to być trzeci miesiąc. Od tego czasu minęło już pięć miesięcy, więc wszyscy domyślali się więc, że rozwiązanie jest tuż tuż.

Kilka dni temu Magda Gessler pokazała fotografię córki. Na zdjęciu wyraźnie widać bardzo wystający brzuch.

Tymczasem dziś Lara Gessler zamieściła na swoim instastory bardzo entuzjastyczne video. Widać na nim moment, gdy Lara powitała swoje „dziecko”!

Chodzi o książkę pt. „Orzechy i pestki. Przewodnik mistyczno-kulinarny”.  Na nagraniu widzimy, jak do Lary przyjechał przedstawiciel wydawnictwa, by osobiście dostarczyć jej nowo wydaną książkę.

 

 

Kiedy Twój najlepszy na świecie wydawca wpada do Ciebie o 21.00 – prosto z drukarni – żeby wręczyć Ci pierwszy egzemplarz Twojej nowej książki!

 

Jak widać radość była wielka i Lara powitała z radością nie tylko wydawcę ale przede wszystkim samą publikację. Jak czytamy w opisie „Przewodnika”:

 

Orzechy i pestki kochamy wszyscy, zwłaszcza Lara Gessler. W jej rodzinnym domu worek orzechów łuskanych w czasie przygotowań do Bożego Narodzenia zbliżał bardziej niż lepienie pierogów. Dlatego zdecydowała się na kilkutygodniową wyprawę po największych plantacjach orzechów i pestek. Tak właśnie powstała ta książka.
W przewodniku znajdziesz:
– praktyczne porady, jak kupować i przechowywać orzechy i pestki
– ich historię oraz obrzędy i zwyczaje z nimi związane
– tradycyjne przepisy
– autorskie przepisy i kulinarne inspiracje Lary Gessler

 

Jak widać „timing” jest dobry. Córka słynnej restauratorki w czasie ciąży zdążyła napisać i wydać książkę. Teraz tylko czeka na poród i powitanie dzidziusia.

POLECAMY: Sandra Kubicka chora na koronawirusa. Zobacz CZYM się leczy słynna modelka!

 

entuzjazm przy powitaniu – https://www.instagram.com/lara_gessler/