CELEBRYCI

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem Lary z arbuzowym brzuchem. Zobacz!

Lara Gessler 30 kwietnia 2020 r. oficjalnie poinformowała, że jest w ciąży. Od tego czasu minęło już pięć miesięcy, brzuszek Lary jest coraz większy, więc niedługo można spodziewać się rozwiązania.

Lara i jej partner, prawnik Piotr Szeląg mają tak zwane rzymskie małżeństwo. Co to jest Piotr wyjaśniał w rozmowie z WP Kobieta:

 

Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. (…)

Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają.

 

Czyli innymi słowy jest to, życie na kocią łapę. W trakcie ciąży Lara zrobiła sobie nagą sesję zdjęciową, także jej partner opublikował zdjęcie na golasa (zobacz TUTAJ).

 

Teraz to dumna mama Lary – Magda Gessler pokazała interesujące zdjęcie. Widać na nim odsłonięty brzuch córki oraz… arbuz.

Przy okazji Magda podzieliła się wspomnieniem ze swojej ciąży i przestrogami dotyczącymi diety:

 

Życie …. to takie wzruszające … w ciąży nie mozna jesc arbuzów i melonów … w Hiszpanii nikt mi ich nie chciał sprzedać ….. kiedy miałam taki brzuszek … @lara_gessler moja … słodka … mama #mg fot @tadeusz_muller… kochane to sa przesady którymi mnie raczyła kultura hiszp … prosze o trochę luzu ,) … ja ze strachu … nie jadłam

 

Lara Gessler ze sporym brzuszkiem trzyma arbuza – https://www.instagram.com/magdagessler_official/

 

I faktycznie, porad dla ciężarnych jest wiele. Najczęściej jednak to sam organizm podpowiada, czego mu potrzeba.

 

Zobacz też: Znana aktorka nago czyta gazetę. Zgadnij, jaką!