CELEBRYCI

Lil Miquela – piękna, młoda i bogata. Celebrytka ma tylko jeden problem!

Lil Miquela to nastoletnia modelka z Kalifornii. Na instagramie obserwuje ją już 2,7 milionów internautów, a sama Lil chętnie współpracuje ze znanymi, luksusowymi markami.

Jak przystało na influencerkę, zamieszcza nie tylko posty reklamowe ale też zwyczajne scenki z życia.

 

https://www.instagram.com/lilmiquela/

 

Publikuje też filmiki, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami. Nagrała także kilka piosenek, a jej utwór „Speak up” ma już 4,3 miliona wyświetleń.

 

 

Wydawać by się więc mogło, że Lil Miquela prowadzi idealne życie. Jest piękna, młoda i bogata – niczego jej nie brakuje.

Z dziewczyną jest jednak jeden problem. Otóż ona nie istnieje! Tak, naprawdę! Influencerka została stworzona w 2016 roku, więc ma dopiero cztery lata.

 

Miquela Sousa lub Lil Miquela to postać stworzona przez Trevora McFedries i Sarę DeCou. Projekt rozpoczął się w 2016 roku jako profil na Instagramie. Profil przedstawia fikcyjną narrację, która przedstawia Miquelę jako postać i model CGI [obrazy generowane komputerowo (ang. computer-generated imagery – CGI)-przyp. red.] w relacji z innymi projektami cyfrowymi, jednocześnie promując różne marki, głównie w modzie. Jako narzędzie marketingowe, Lil Miquela pojawiła się w rekomendacjach produktów odzieży ulicznej i marek luksusowych, takich jak Calvin Klein i Prada. – podaje Wikipedia.

 

Ciekawe, ile osób obserwujących Lil Miquela ma świadomość, że nie jest to realna osoba a tylko komputerowy „projekt”?

POLECAMY: 19-letnia córka Cindy Crawford nago. Zobacz zdjęcia!